Oh jõuluaeg, oh jõuluaeg … sealt sa juba tuled!

Oh jõuluaeg, oh jõuluaeg … sealt sa juba tuled!

Üsna varsti jõuab kätte ka kauaoodatud ja pidulik jõuluaeg, kas sinul on juba ettevalmistused tehtud? Kui mitte, siis siin on sulle 12 toredat kleidiideed, millega tuttavate ja perekonna seltsis särada! Milline kleit on sinu lemmik?

Täiesti ootamatult on meile ligi hiilinud novembri lõpp, mis tähendab seda, et ka jõulud, aastavahetus, kõikvõimalikud firmapeod ja paljudki teised toredad üritused ei ole enam mägede taga. Kui soovid olla peo säravaim täht, siis peaksid kõik ettevalmistused juba varakult ära tegema, sest viimasel hetkel šopates pead leppima sellega, mis poodi alles jääb, ning pahatihti ei lõpe sellised ettevõtmised väga suure eduga.

Minu jaoks on jõulud ja aastavahetus vast sama olulised kui pulmapäev – kleit, king ja aksessuaarid, millega nendele üritustele sisse jalutan, ei ole kunagi suvaline valik, vaid juba tükk aega ette läbimõeldud komplekt. Kindlasti meeldib meile kõigile teha komplimente teistele, kuid komplimentide saamise vastu ei tohiks ju ka midagi olla? Pahatihti kipuvad naised oma peoriietega liialdama või hoopis vastupidi – võtavad kapist välja esimese ettejuhtunud kleidi (või veel hullem kulunud teksapaari ja T-särgi) ja teesklevad, et teiste arvamus ei lähe neile üldse korda ning riietus ei mängi nende elus mitte mingisugust rolli. 

Kuna iga inimese välimus ja enesetunne on omavahel nii tihedalt seotud, võiks iga naine leida oma elus selle aja ja võimaluse, et kasvõi kord aastaski ilusti riidesse panna, ajada selg sirgu, lasta endale teha uhke soeng ja unustada kõik mured ja probleemid, mis siiani suure koormana tundunud on. Ja kui suur oleks see rõõm, kui kauni kleidi ostusumma puhul saaks veel kokkugi hoida? Kuna hetkel käib Halensis üks suurepärane sooduskampaania, siis oleks üsnagi nutikas ohjad kiiresti kätte võtta (loe: arvutihiir) ning oma lemmikpeoriietus ära tellida! Ka minu tänased kleidivalikud pärinevad just selle brändi kodulehelt, lisaks jäi Halensi kodulehel surfates silma ka mitu põnevat kingiideed, mida üheskoos kleidiga tellida kavatsen. Halensi kleite võid vaadata SIIT, tellimisel ära unusta märkida ka sooduskoodi!

Kui kleidi tellimine on sinu jaoks suur risk ja kardad, et võid suurusega puusse panna, siis võid kõigepealt katsetada aksessuaaride tellimisega, mis sobivad ülihästi ka sõbrannadele ja naissugulastele kinkimiseks. Laia aksessuaarivalikuga võid tutvuda SIIN.

Vaata allpool olevat galeriid ning vali välja oma lemmikkleit Halensilt!

Kristiina Virt