Sügisgarderoobi baas: praktilised stiilinipid

Kuidas praktilise ja sügisilmaga kohase riietusega stiilne ja särav olla? Appi tuleb taaskord hoolikalt valitud baasriietus. VAATA GALERIID ning avalda oma arvamus!

Tere, külmad ja hallid sügisilmad, mis on traditsioonide kohaselt toonud kaasa ka lakkamatu soovi end millegi suure ja sooja sisse mähkida, juua liitrite kaupa soojendavat õuna-kaneeli teed ning magada, magada… MA-GA-DA! Ka hommikune teki alt välja pugemine on käesoleval pimedal aastaajal üsnagi kangelasteoga võrreldav kohustus.

Niisiis äratuskella helinat aina hilisema ja hilisema aja peale edasi lükates ei jäta me endale pahatihti vajalikku aega ei tööle ega kooli sättimiseks. “Ja milleks?” mõtled sina hommikukohvi rüübates, “kaks sammu auto või bussipeatuseni, kaks sammu lõpliku sihtpunktini… Keegi ei panegi tähele, mis mul seljas on! Pealegi on kõik stiilsed riided ebapraktilised ning külma tuule või vihma eest ei päästa!” 

Just seoses ilma järsu halvenemisega otsustasingi jätkata eelmise blogi teemat baasgarderoobi olulisematest komponentidest ning minna edasi soojade ning praktiliste asjadega, mida sügise tulles oma kapist välja otsida võiks, ning mis peaksid taaskord tõestama, et ka stiilne outfit võib ilmaoludega kokku sobida.

Siit ka tund nr 2 – tumesinised teksad (ilma igasuguste kulutusteta) ja kreemjas-beež kampsun (võimalikult lihtsa koega). Need kaks on sügisgarderoobi lahutamatu baas, mida võib soovi korral välja kanda nii rahulikus punakas-pruunikas looduslikus gammas, kui ka värvikate ning rõõmsameelsete ja värskendavate ansamblitena. Valik on sinu!

(Iga komplekti koostamisel kasutasin ühtesid ja samu tumesiniseid teksasid ja elevandiluukarva kampsunit)

Vaata galeriid ning avalda arvamust, milline komplekt on sinu lemmik ning millest tahaksid lugeda järgmises postituses?

Seni aga kaunist sügist ja stiilselt praktilisi valikuid!

Kristiina Virt