1 ilunipp, mis paneb sinu naha särama – retsept!

9 kommentaari
1 ilunipp, mis paneb sinu naha särama – retsept!

Suvisel ajal võiks oma nahka värskete marjadega turgutada – kaunis ja särav nahk ning imeline aroom on garanteeritud! See retsept siin on iseenesest väga lihtne ning seda võib kasutada nii näol kui kehal! Kindlasti eelista kodumaiseid värskeid marju – nii saab sinu keha vajalikud vitamiinid kätte. Külmutatud marjad siinkohal ei toimi! Sära andev marjavesi näole ja kehale!

Suvisel ajal võiks oma nahka värskete marjadega turgutada – kaunis ja särav nahk ning imeline aroom on garanteeritud! See retsept siin on iseenesest väga lihtne ning seda võib kasutada nii näol kui kehal! Kindlasti eelista kodumaiseid värskeid marju – nii saab sinu keha vajalikud vitamiinid kätte. Külmutatud marjad siinkohal ei toimi!

Sära andev marjavesi näole ja kehale!

Vaja läheb: (sellest kogusest piisab nii näole kui ka kehale)

8 keskmise suurusega maasikat

peotäis vaarikaid

0,2 l keedetud jahutatud vett

 

Tee nii:

Purusta maasikad, vaarikad ja blenderda koos veega ühtlaseks seguks – see peabki vedel jääma! Lase segul üleöö jahedas ja pimedas kohas seista – võid selle ka külmkappi panna.

Puhasta nägu ning määri segu ühtlaselt niiskele näole ja niiskele kehale, masseeri ringjate liigutustega – vaarikaseemned mõjuvad siin ka koorijana! Hoia segu näol ja kehal 15-20 minutit ning seejärel loputa maha – alguses sooja veega ja siis loputa end külma veega üle, et poorid sulguksid. Kasuta niisutavat kreemi!

Allikas: allwomenstalk.com