1 LOLL MEIGIVIGA, mis teeb naise mehe silmis ebameeldivaks

1 LOLL MEIGIVIGA, mis teeb naise mehe silmis ebameeldivaks

Professionaalne jumestus võtab näolt hetkega aastaid ning toob esile inimese kaunimad jooned, rõhutab silmi ning loob ühtlase üldmulje. Oskamatu meigiga jääb tulemus aga paraku hoopis vastupidine ja kui meik kaunimaks ei tee, siis võiks see üldse tegemata jääda.

Professionaalne jumestus võtab näolt hetkega aastaid ning toob esile inimese kaunimad jooned, rõhutab silmi ning loob ühtlase üldmulje. Oskamatu meigiga jääb tulemus paraku hoopis vastupidine ja kui meik kaunimaks ei tee, siis võiks see üldse tegemata jääda.

Kõige rumalam meikimisega seotud viga, mis muudab naise ühest küljest mitu aastat vanemaks ning teisalt tekitab ebameeldiva reaktsiooni ka vastassugupoole silmis, on liigne puudri kasutamine.

Naised leiavad enamasti, et puudri abil on võimalik katta kortsukesi ja luuab kaunis üldmulje, kuid tegelikult toob rohke puudri kasutamine esile just puudused ehk siis kõikvõimalikud kortsukesed, iluvead ja ebaühtlased kohad nahal.

Selle asemel, et nägu puuderdada, võiks kasutada kvaliteetse konsistentsiga sobivates toonides peitepulkasid, mille abil saab tõhusalt ebaühtlased kohad peidetud ning seejärel võiks kasutada highlighter‘it, mis sobib jumele viimase lihvi andmiseks.

Allikas: health

Sarnased artiklid