11 NIPPI, kuidas laitmatult hea välja näha

11 NIPPI, kuidas laitmatult hea välja näha

Välimus on oluline ja siinkohal mängib suurt rolli ka riietus ning see, kuidas sa selle välja kannad. Selleks, et näha välja laitmatu, ei pea sul olema kallihinnalist garderoobi, juuksepikendustest ja muust sarnasest rääkimata. Piisab naiselikust kavalusest ja kindlasti ka nippidest, millest saad lähemalt lugeda allpool.

Välimus on oluline ja siinkohal mängib suurt rolli ka riietus ning see, kuidas sa selle välja kannad. Selleks et näha välja laitmatu, ei pea sul olema kallihinnalist garderoobi, juuksepikendustest ja muust sarnasest rääkimata. Piisab naiselikust kavalusest ja kindlasti ka nippidest, millest saad lähemalt lugeda allpool.

Üksteist lihtsat nippi, mille abil saab iga naine oma välimuse glamuurseks muuta. 

Nipid:

Nipp nr 1 – Vaata, et kõik riided, mida sa kannad, istuksid sul seljas justkui valatult. Kui mõni pluus vajab pisut kohendamist, siis lase see rätsepal või mõnel õmblejast sõbrannal parajaks teha. Täiuslikult istuvad riided mõjuvad alati šikilt! 

Nipp nr 2 – Aksessuaarid! Selleks et üldmuljet muuta, piisab vaid ühest-kahest stiilsest aksessuaarist! Mida omanäolisem, seda parem. 

Nipp nr 3 – Hoolitse oma jalanõude eest! Hoolda neid vajalike vahenditega, kui vaja, siis vii kingsepa juurde puhastusse, vaheta kontsaplekid, aga ära käi ringi katkiste ning hoolitsemata jalatsitega. See on üks hullemaid fopaasid, mida ükski endast lugupidav naine lubada ei tohiks.

Nipp nr 4 – Osta endale üks korralik mantel! Lihtne ja stiilne lõige, värv, mis nii sinu nahatooni kui ka sinu garderoobis olevate esemetega sobib. Kortsus, topiline ning odava väljanägemisega üleriie pole kunagi kedagi stiilseks teinud.

Nipp nr 5 – Mõned riided ning ka jalatsid lihtsalt vajavad keemilist puhastust ja pesumasinasse neid panna ei tasu. 

Nipp nr 6 – Kui sa kahtled, mis värvi eset osta, siis eelista musta värvi. Must värv näeb alati stiilne välja ning seda on ka teiste värvidega lihtsam sobitada.

Nipp nr 7 – Puhtad ning läikivad juuksed, kaunis kulmukaar, perfektne maniküür ning pediküür. Hoolitse oma juuste, kulmude ning küünte eest! Kõik on kinni detailides. 

Nipp nr 8 – Triigi oma riideid. Jah, sul on hommikul kiire ja sa mõtled, et see väike kortsuke käise või selja peal ei muuda midagi. Muudab küll! Planeeri oma riietus eelmisel päeval ja varu aega triikimiseks. 

Nipp nr 9 – Hoia oma riideid. Ära riputa raskeid kampsuneid riidepuule, nii venitad kampsuni välja. Kui sinu garderoob on korras ja igal asjal on oma kindel koht, siis on sul endal ka lihtsam orienteeruda. 

Nipp nr 10 – Meigi puhul kehtib reegel – vähem on rohkem. Kõige olulisem on puhas ja klaar jume. Kui sinu nahk on probleemne, kanna õrna jumestust, mis iluvead ära peidab. Hoolitsetud kulmukaar, kaunis jume ja õrn huulevärv on kõik, mida sa vajad, et šikk välja näha! 

Nipp nr 11 – Kanna jalatseid, mis on mugavad ja millega sa oskad kõndida! Kui paned jalga kaunid kingad, millel on 10 cm konts ja millega sa tegelikult kõndida ei oska, siis ei jäta sa endast head muljet. Pigem tundub, justkui sa pingutaksid üle ja see jätab sinust ebakindla mulje. Tänapäeval võib ka viisakaid ketse mantliga kanda ja tulemus on kordades parem, kui kontsadel koperdav naine.

 

Karin Karu