3 INETUT STIILIVIGA, MIDA TÕELINE naine kunagi ei tee

8 kommentaari
3 INETUT STIILIVIGA, MIDA TÕELINE naine kunagi ei tee

Võimalusi, kuidas end riietada, on miljoneid ning enamasti kipub valik olema pigem liiga suur ja segadusttekitav. Mood ja trendid tulevad ja lähevad ning igal uuel suunal on põnevaid kooslusi, mida enamus naisi proovida tahaksid. Selge on aga see, et teatud asjad omavahel lihtsalt kokku ei sobi!

Võimalusi, kuidas end riietada, on miljoneid ning enamasti kipub valik olema pigem liiga suur ja segadusttekitav. Mood ja trendid tulevad ja lähevad ning igal uuel suunal on põnevaid kooslusi, mida enamik naisi proovida tahaks. Selge on aga see, et teatud asjad omavahel lihtsalt kokku ei sobi!

Millised on need stiilivead, mida ükski tõeline naine kunagi ei tee, sellest loe allpool:

1. Läbipaistev pluus või kõhtu paljastav pluus ja kõhuvoldikesed ei sobi

Pluusid, mis on valmistatud läbipaistvast kangast, ning naba paljastavad topikesed ei sobi naisele, kelle kõht on treenimata ja nii see lihtsalt on. See ei ole diskrimineerimine, vaid otsekohene ausus. Tõeline naine oskab oma kõhuvoldikesi peita nii, et talje näib sale ja ei riiva silma. Igale figuurile on olemas sobivad rõivad ja tõeline naine teab, mis tema seljas hea välja näeb. 

2. Kui pediküür on tegemata, siis lahtise jalanõuga pidulikule sündmusele ei minda

Lahtine jalats, olgu selleks rannasandaal või kontsaga king, nõuab hoolitsetud pediküüri. Just väikesed asjad on need, mis üldmulje loovad ja maniküür ning pediküür on alati olulisel kohal olnud. Pediküüri tegemiseks ei pea tingimata ilusalongi minema – ka kodus on võimalik varbad kauniks võõbata ja niisutava kreemiga nahka hooldada.

3. Liiga paljastav dekoltee pole kunagi daamilik

Jah, avar dekoltee püüab vastassugupoole pilke ja kaunis rind lisab igale naisele enesekindlust, ent see ei tähenda, et kõik tuleks avalikkusele paljastada. Dekoltee mõjub seksikalt just siis, kui paljastatud on piisavalt, aga mitte liiga palju. See on õrn piir, mille sa tajud ära, kui peeglisse vaatad ja oma dekolteed korrigeerid. Vahel mõjub peidetud dekoltee isegi seksikamalt! 

Tõeline naine ei kanna riideid, mis talle ei sobi ja seda, mis talle sobib, teab ta väga hästi. 

Allikas: elle.com