3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Gethel Burlaka

Karin Karu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda.

Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad.

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja imekaunis ja särav Gethel Burlaka.

Getheli esimeseks lemmikuks on hõlst

“Üks lemmikumaid ja samas ka kantumaid esemeid minu garderoobis on kusagil aasta tagasi soetatud kirju narmastega hõlst. Sain selle ühest kaltsukast ja iga kord, kui selle selga panen, tunnen end kui mingi hamana-hamana hipi, kes on täiesti murevaba ja hõljub läbi elu.”

Teiseks väljavalituks on aga pükskostüüm

“Hõljumisest rääkides, siis mul on veel üks lemmik, mis sarnase tunde tekitab. See on Balilt soetatud hõljuv pükskostüüm. Midagi rohkem suvel kandmiseks, aga üks ägedamalt seljas istuvaid ja liikuvaid esemeid. Lehvib tuules mõnusalt ringi ja plätudega kandes tekitab ka Eesti suvel tunde, et olen tagasi Balil.”

Kolmas lemmik on Gethelil aga mustad saapad

“Lõpetuseks aga midagi aastaringseks kandmiseks. Wills Vegan saapad. Olles jätkusuutliku eluviisi järgija, on mulle oluline, kust ma oma riided soetan ning kuidas need tehtud on. Need saapad on toodetud süsinikuneutraalselt ja eetilisel viisil taimedel põhinevast kunstnahast. Lisaks sellele on nad ülimalt mugavad ja pidanud juba mitu aastat vastu nii mudale, veele kui ka lumele. Minu arvates just jätkusuutlikkus teebki ühest riideesemest ägeda eseme.”