Ilu ja mood

toob teieni Zalando

3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Meisi Volt

Karin Karu

erakogu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda.

Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad.

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja tõeline moegurmaan Meisi Volt, kes on ühtlasi ka Buduaari ajakirja vanemtoimetaja.

“Rõivaste, ehete ja aksessuaaride valimisel otsin aina enam erilisust, olgu nad siis võluva disainikäsitlusega, põnevat värvitooni või lihtsalt mulle olulisel hetkel soetatud. Loomulikult on südamelähedased ka mulle kingitud esemed. Soovin, et asjad kestaksid, oleks kvaliteetselt valmistatud ning sobiksid kokku paljude asjadega, või siis vastupidi, oleksid unikaalsed ja silmapaistvad,” ütleb Meisi.

Esimeseks lemmikuks on Aldo Järvsoo disainitud mantel

“See mantel sümboliseerib minu jaoks helgust ja kevadet, andes igale rõivakomplektile juurde värskust ja omapära. Lisaks on mulle väga hakanud neopreen kangas meeldima, sest see tundub nii mugav materjal, mis võib nii piduliku kui igapäevase vormi võtta. Järvsoo mantel jääb mulle alatiseks meenutama minu esimest Tallinn Fashion Weeki kommunikatsioonijuhina ja selle ümber olevaid disainipärleid, väljakutseid, melu.”

Teiseks on aga Virtuoza by Liisi Tui disainitud seksikas kleit

“Seda kleiti kandsin esimest korda samuti TFW-l ning kiindusin sellesse nii väga, et ta mu kappi lõpuks rändaski. Igal naisel peab olemas olema vähemalt üks kleit, milles ta tunneb ennast maailma kõige seksikama naisena. Eriline ja hoolikalt läbimõeldud disainiga rõivaese rõhutab naise tugevusi ja peidab nõrku külgi ning see värvikas Virtuoza kleit on just seda minu jaoks. Lisaks on disainer Liisi Tui lihtsalt ka ise nii armas inimene, et mul on alati rõõm tema disaini kanda.”

Meisi kolmandaks lemmikuks on tema enda disainitud jakk

“Selle valmistas koolitöö raames üks armas Helen, kes aina kuulas ja imestas mu soove ning ka pisut taltsutas mu lennukat fantaasiat. Lõpuks sündis see imeline jakk. Soovisin kaamelikarva sooja rõivaeset, aga kuna see värvitoon pole mu näo juures just kõige parem, otsustasin sellele lisada mündirohelist. Kangas sai valitud kvaliteetne ning tõeliselt soe, et jakiga sammuda kevadõhtutest sügisesse. Ka nööpide valimine ei käinud lihtsalt – soovisin, et jakk näeks välja pisut pidulik ning kuningliku meeleoluga. Kannan seda alati uhkusega.”

 

Ilu ja mood

toob teieni Zalando