Reklaam sulgub sekundi pärast

3 NIPPI, KUIDAS LUSIKAT iluvahendina kasutada

Mis võiks olla  kõige kasulikum vahend sinu vannitoakapis? Võibolla juuksehari, lauvärv või ripsmedush või niisutav kreem? Üllataval kombel ei pruugi selleks üldse mitte ootuspärast, see vahend pärineb hooposki köögisahtlist ja selleks on lusikas! Lusikat saab suurepäraselt kasutada erinevate ilutehnikate puhul ja võibolla ei ole ja mõnda nippi elades kuulnudki. 

 

Mis võiks olla kõige kasulikum vahend sinu vannitoakapis? Võibolla juuksehari, lauvärv või ripsmetušš või niisutav kreem? Üllataval kombel ei pruugi selleks olla üldse midagi ootuspärast - see vahend pärineb hoopiski köögisahtlist ja selleks on lusikas! Lusikat saab suurepäraselt kasutada erinevate ilutehnikate puhul ja võibolla ei ole sa mõnda nippi eales kuulnudki. 

 

Paistes silmaalused

Kui soovid vabaneda paistetusest silmade all, soovitatakse õhtul enne magamaminekut lusikas sügavkülma panna ning hommikul esimese asjana, enne kohvi keetmist, võta lusikas külmast välja. Aseta lusikas õrnalt silmade alla ning hoida mõnda aega. See pidavat olema väga tõhus nipp taandamaks silmade paistetust. 

Perfektne lainerijoon

Aseta teelusikas silmanurka ja saad kauni lainerijoone, täpselt nagu Taylor Swiftil. Ideaalse tulemuse saavutamine nõuab mõistagi veidi harjutamist, kui aga nipp on omandatud, saavutad dramaatilise tulemuse mõne minutiga. 

Kaardus ripsmed 

Selleks et omandada kaardus ripsmed, ei ole vaja ilmtingimata ripsmekoolutajat. Aseta lusikas ümber oma suletud silma, nii et lusika serv puutuks ripsmepiiri. Survesta ripsmeid oma pöidlaga ning lisa mõne hetke pärast ripsmetušš. Võid märgata, et tulemus on üllatav.

Allikas: lookdamngood.com