3 TERVISE- JA ILUTOODET, mida internetist osta ei tasu

Internetis shoppamine on mugav lahendus neile, kes soovivad aega kokku hoida ning mida aeg edasi, seda populaarsemaks muutub endale kauba koju kätte tellimine. Kuid on asju, mida ei tohiks kindlasti internetist tellida ning enamus neist on seotud just tervise- ja ilumaailmaga.

Internetis shoppamine on mugav lahendus neile, kes soovivad aega kokku hoida ning mida aeg edasi, seda populaarsemaks muutub endale kauba koju kätte tellimine. Kuid on asju, mida ei tohiks kindlasti internetist tellida ning enamik neist on seotud just tervise- ja ilumaailmaga.

Allpool on välja toodud kolm asja, mis tuleks soetada apteegist või poest, kuid mitte internetist:

1. Vitamiinid ja muud rohud

Internetis müüakse paraku ka vitamiine ja ravimeid, mille “kõlblik kuni” on ammu möödas ning need on lihtsalt ümber pakendatud, et seda varjata. Tarbides aga aegunud ravimeid, võib organismis tekkida põletikke ning kasulikku mõju need ei avalda.

2. Kosmeetika

Odav kosmeetika võib ahvatlevana tunduda, kuid enamasti on tegu ebakvaliteetse piraattoodanguga, kuhu on lisatud odavaid aineid ja isegi tehasejääke, mis võivad näonahale palju halba teha. 

3. SOS-pillid

Rasestumisvastased tabletid ja raseduse katkestamiseks mõeldud pillid on retseptiravimid ning muul moel neid osta ei tasu, sest risk on suur. Antud tablettide puhul soovitakse kindlat toimet ja internetist neid ostes on võimalus, et seda toimet ei ole.

Allikas: cosmopolitan