4 kavalat aluspesu kandmise nippi: jäta need meelde

4 kavalat aluspesu kandmise nippi: jäta need meelde

Aluspesu ehk siis rinnahoidja ja püksikud on ilmselt kõige olulisemad rõivaesemed, mida naised igapäevaselt kannavad. Just need kaks väikest eset muudavad meie enesetunnet ning muidugi mängivad suurt rolli ka meie välimuse osas. Õigesti valitud pesu teeb päeva heaks, muudab sind seksikaks ja enesekindlaks! Allpool toome välja 4 reeglit aluspesu kandmise kohta, mida iga naine teada võiks!

Aluspesu ehk siis rinnahoidja ja püksikud on ilmselt kõige olulisemad rõivaesemed, mida naised igapäevaselt kannavad. Just need kaks väikest eset muudavad meie enesetunnet ning muidugi mängivad suurt rolli ka meie välimuse osas. Õigesti valitud pesu teeb päeva heaks, muudab sind seksikaks ja enesekindlaks!

Allpool toome välja 4 reeglit aluspesu kandmise kohta, mida iga naine teada võiks!

1. Bridget Jones’i “vanaema” aluspüksid võiksid igal naisel sahtlis olla!

Korrigerriva lõikega nahatooni aluspüksid ei ole küll midagi sellist, millega meest magamistoas võluda, ent pidulikule õhtusöögile minnes on see ideaalne valik liibuva kleidi alla! Korrigeeriv pesu silub väikeseid rasvavoldikesi ja peidab tselluliiti, muutes sind näiliselt saledamaks.

2. Nahavärvi pesu on sinu sõber!

Sinu nahavärviga ühilduv pesu on vahel lausa hädavajalik. Selline komplekt võiks igal naisel olemas olla, sest olukordi, mil sa tahaksid, et aluspesu oleks seljas võimalikult märkamatu, tuleb ette üsnagi sageli. Samas rinnahoidja tuge on ikka vaja ja ilma aluspüksteta on lihtsalt ebamugav avalikus kohas viibida. Nähtamatu pesu on siinkohal parim valik!

3. T-särgi rinnahoidja on vajalik!

Lihtsa lõikega ilma pitsita tavaline rinnahoidja, mis sobib kandmiseks ka liibuva topi, T-särgi või maika alla. See peab olema mugav, märkamatu ja mis kõige tähtsam – leia lõige ja suurus, mis sobib sinu figuuriga! See lihtsakoeline rinnahoidja aitab välja igas olukorras!

4. Rinnahoidja, aluspüksid ja body

Jah, body on tagasi moepildis ja ei kao sealt lähiajal! Trikoolõikeline body sobib kandmiseks riiete all, teksadega topi asemel või hoopis seelikuga. Body kandmiseks on muidugi ka vastavat figuuri vaja – siinkohal ei mängi rolli see, kui peenike või kurvikas sa oled, vaid hoopis see, kuidas on lood sinu füüsilise vormiga. Body sobib naistele, kes on heas füüsilises vormis ja see muudab iga naise seksikaks. Must body, punane huulepulk, ideaalselt istuvad teksased ja tikk-kontsad – tulemus on rabav!

Allikas: redonline.co.uk