5 kleiti, mis igal naisel garderoobis olema peaks

5 kleiti, mis igal naisel garderoobis olema peaks

Kuigi tihtipeale võib naistele tunduda, et üks ideaalne garderoob on väga suur, mahukas ja täis rõivaid, et alati oleks ilmatu suur valik, mille vahelt igaks päevaks sobilikud asjad selga leida. Kuid tegelikult piisab naisele viie kleidi omamisest. Need viis erinevat kleiditüüpi moodustavadki garderoobi alustala ja on sobilikud igaks vastavaks elujuhtumiks. 

Tihtipeale võib naistele tunduda, et üks ideaalne garderoob on väga suur, mahukas ja täis rõivaid, et alati oleks ilmatu suur valik, mille vahelt igaks päevaks sobilikud asjad selga leida. Kuid tegelikult piisab naisele viie kleidi omamisest. Need viis erinevat kleiditüüpi moodustavadki garderoobi alustala ja on sobilikud igaks vastavaks elujuhtumiks. 

Kevad on just see aeg, kus tekib isu ja tahtmine taas rohkem kleite kandma hakata ning selle puhul teemegi ülevaate, millised kleidid peaksid olemas olema iga naise garderoobis. 

1. Klassikaline väike must kleit

Ajatu, klassikaline must kleit on teadagi see üks kõige vajalikum, mis päästab välja paljudest olukordadest, kus justkui pole midagi selga panna. Samuti on see alati moes ja kui oled investeerinud tõeliselt kvaliteetsesse kleiti, siis võid seda kanda pikki aastaid.

 

2. Silmapaistev eriline kleit

Igal naisel on vaja garderoobi seda erilist kleiti, mis toob esile just tema stiili ja isikupära kõige paremini. See on kleit, mida kannad oma parimatel päevadel, mil tunned end kõige enesekindlamalt ja seksikamalt. Ei pea vist lisamagi, et just selles kleidis on tõenäoliselt peetud parimad peod ja tekitatud eredaimad mälestused. 

 

3. Maksikleit

Suvine lemmikriietus on kindlasti maksikleit. Üks soliidne maksikleit sobib hästi randa minekuks, kokteili- või aiapeole ning isegi suvisel ajal tööle minekuks. Kõik oleneb kleidi tegumoest. Leia endale üks kõige sinulikum stiilne maksikleit ja ka see jääb su truuks kaaslaseks aastateks. Jälgi, et kleidi kangas oleks kvaliteetne – kuna maksikleidile kulub palju rohkem kangast, siis nii mõnedki rõivafirmad teevad need kleidid soodsamast ja seega ebakvaliteetsemast kangast. 

 

4. Õlapaeltega kleit

Õlapaeltega kerge kleit on suviseks ajaks kindlasti seksikaim valik. Ent seda võib vabalt kanda tegelikult igal ajal – just see kleit sobib kõige paremini pintsakute ja jakkide alla kandmiseks. 

 

5. Pidulik õhtukleit

Aeg-ajalt võib tulla kutseid mõnele eriti elegantsele üritusele ja just seetõttu peakski olema igal naisel kapis ka kleit, millega sobib minna kasvõi punasele vaibale, glamuursesse pulma või presidendi vastuvõtule. 

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid