5 LIHTSAT ÖÖUNE NIPPI, mis tagavad sulle kaunima välimuse

Kas iluuni on kõigest müüt või peitub selles oma tõetera? Kahtlemata vajame selleks, et head välja näha täisväärtuslikku und, vastasel korral on kortsud ja tumedad silmaalused aldid tekkima. Selleks, et tagada endale kvaliteetne uni ning kaunim välimus, mängivad võtmerolli mõned rutiinid ja pisidetailid. 


Kas iluuni on kõigest müüt või peitub selles terminis oma tõetera? Kahtlemata vajame selleks, et head välja näha, täisväärtuslikku und, vastasel korral on kortsud ja tumedad silmaalused kerged tekkima. Selleks et tagada endale kvaliteetne uni ning kaunim välimus, mängivad võtmerolli mõned rutiinid ja pisidetailid. 

 


1. Mine voodisse korralikul ajal. 

Unetunide arv mängib suurt rolli selles, millised näme välja järgmisel päeval. Kui aga magada täis oma täisväärtuslikud kaheksa tundi, on suure tõenäosusega meie jume klaar ning silmad säravad. 

2. Eemalda alati meik, pese ning niisuta nägu. 

Enne magamaminekut veendu, et sinu näol ei oleks ühegi märku meigist, kuna järgmisel päeval on nahk seetõttu mäksa kehvemas olukorras. Ära unusta ka pesta ning niisutavat kreemi lisada.

3. Kasuta puhtast siidist või satiinist padjapüüre.

Heida kõrvale muud materjalid ning otsusta siidi ning satiini kasuks, mis on küll veidikene kallimad, kuid see-eest väärivad oma hinda. Nimelt on nad kordi õhku läbilaskvamad ning mõjuvad nii nahale kui juustele paremini kui kunstmaterjalid. 

4. Ürita magada selili.

Selili magamine võib osutuda küll keeruliseks, kuid seda tasuks endale teadlikult sisse harjutada. Kõhuli ja külili magades moodustuvad meile kortsud ning nahk ei saa nii hästi hingata. 

5. Muretse õhuniisutaja.

Keskküte ning kliimaseadmed neelavad endasse suures koguses õhuniiskust, mistõttu muutub ka meie nahk kuivemaks. Kui magamistoas on õhuniisutaja, tagab see kaunima naha ning parema ööune. 

Allikas: beautyandtips.com