5 PAARI JALATSEID, mis peaksid olema igal naisel

Selleks, et igas olukorras edukalt hakkama saada, ei piisa üksnes kontsakingadest või näiteks tossudest - teadlikul naisel on garderoobi soetatud vähemalt viis paari erinevaid jalatseid. Igaks olukorraks just see õige paar, mida kanda ning end mugavalt tunda.


Selleks, et igas olukorras edukalt hakkama saada, ei piisa üksnes kontsakingadest või näiteks tossudest – teadlikul naisel on garderoobi soetatud vähemalt viis paari erinevaid jalatseid. Igaks olukorraks just see õige paar, mida kanda ning end mugavalt tunda.

Allpool on välja toodud viis paari jalatseid, mis igal naisel olema peaks:

1. Klassikalised kontsakingad

Olgu nendeks siis kõrgete kontsadega kingad või viisakad madalad kingad – oluline on, et need on sobituksid kokku just sinu isikupära ning stiiliga. Igal naisel peaks olema vähemalt üks paar kontsakingi, mida sobiks kanda kleidiga.  

2. Sportlikud ja ilusad tossud

Praegusel ajal on tossud moes ja seda ka kleidiga kandmiseks. Soeta endale stiilsed ja silmatorkavad tossud, millega saad end kõikjal mugavalt tunda.

3. Vaba aja jalatsid

Viisakad tennised, millega saab mõnusalt minna metsa jalutama või hoopis piknikule. 

4. Sandaalid 

Suvisel ajal on sandaalid asendamatud jalanõud – vali ise, kas eelistad klassikalise tegumoega sandaale või varbavahesandaale.

5. Kummikud

Stiilsed ja trendikad kummikud on Eesti kliimas täiesti asendamatud!

Allikas: Stylecaster