6 LIHTSAT JA LOOMULIKKU TEGEVUST rindade suurendamiseks

13 kommentaari
6 LIHTSAT JA LOOMULIKKU TEGEVUST rindade suurendamiseks

Iga naise unistuseks on omada ideaalset püsti, paraku aga mitte kõiki ei ole  õnnistatud C või D korviga. Selleks, et omada täidlasemat püsti, ei ole vaja ilmtingimata ilukirurgiast abi otsida. Loe, milliseid väikeseid nippe ja toimetusi võiksid harrastada, juhul kui soovid omada suuremat püsti.

Iga naise unistuseks on omada ideaalset büsti, paraku aga mitte kõiki ei ole õnnistatud C- või D-korviga. Selleks et omada täidlasemat büsti, ei ole vaja ilmtingimata ilukirurgiast abi otsida. Loe, milliseid väikeseid nippe ja toiminguid võiksid harrastada, juhul kui soovid omada suuremat büsti. 

 

1. Treening

Järjepidevalt jõusaalis käimine ja oma rinnalihastele toonuse andmine muudab rinnad suuremaks, pringimaks ja kopsakamaks. Loomulikult ei muutu büst numbri võrra suuremaks, kuid visuaalselt ilusamad ja kopsakamad rinnad on sellegipoolest garanteeritud. 

2. Meik

Võib kõlada veidralt, kuid täpselt nii, nagu me muudame oma näo meigi abil ilusaks, kehtib sama ka rinnapartii osas. Kui kannad avara V-dekolteega kleiti ning soovid luua täidlasemate rindade illusiooni, siis tuleb abiks päikesepuuder, mille puistamine rinna ja dekoltee põimumisjoonele loob mulje suuremast büstist. 

3. Piimatooted

Rindade suurus võib tihti sõltuda hormoonide tasemest meie kehas. Öeldakse, et kui süüa rohkem tooteid, milles sisaldub östrogeeni, siis muutuvad ka rinnad suuremaks. Piimatooted sisaldavad östrogeeni, seega näiteks juust, jogurt ja kohupiim peaksid panema rinnad kasvama. 

4. Sojatooted

Kui sul on juhtumisi laktoositalumatus, siis on alternatiiviks sojatooted. Sojapiim ja tofu aitavad tasakaalustada testosterooni- ja östrogeenitaset. 

5. Sirge rüht

Keha hoiakust sõltub palju! Longus rühiga näivad rinnad väiksemad ja sinus peituv naiselik pool jääb inetult varju.  

6. Massaaž

Massaaž stimuleerib verevarustust ning seetõttu saavad rinnad rohkem vajalikke toitaineid. Arvatakse, et rindade masseerimine vallandab hormooni nimega prolaktiin ning see pidavat samuti rinnad suuremaks muutma. 

Allikas: beautyandtips.com