6 tüüpilist viga, millega naised oma kulmud rikuvad

6 tüüpilist viga, millega naised oma kulmud rikuvad

Kaunid ja hoolitsetud kulmud annavad välimusele väga palju juurde ja siinkohal on oluline leida kulmukuju, mis sobib just sinu näojoontega. Liiga peenikeseks kitkutud kulmud mõjuvad ebaloomulikult, sama kehtib ka süsimustaks värvitud kulmude kohta.  Vigu, mida oma kulmude eest hoolitsemisega tehakse, on mitmeid ning allpool toomegi välja kuus kõige levinumat neist: 

Kaunid ja hoolitsetud kulmud annavad välimusele väga palju juurde ja siinkohal on oluline leida kulmukuju, mis sobib just sinu näojoontega. Liiga peenikeseks kitkutud kulmud mõjuvad ebaloomulikult, sama kehtib ka süsimustaks värvitud kulmude kohta.

Vigu, mida oma kulmude eest hoolitsemisega tehakse, on mitmeid ning allpool toomegi välja kuus kõige levinumat neist: 

1. Sa üritad oma kulmud täpselt ühesuguseks kitkuda

Meil kõigil on kaks kulmu ja need ei pea täpselt ühesugused olema. Kui hakata loomulikku kulmukuju liiga palju muutma, jääb tulemus inetu ja kummaline. Kui üks kulmukaar on kolmnurkse kujuga ja teine kaarjas, siis võib neid ühtlasemaks kitkuda, ent kaarjast kulmust kolmnurkset kitkuda ei tasu. Kulmud ei pea olema täpselt ühesugused.

2. Sa kitkud kulmusid enne duši alla minekut

Kulmusid tuleb alati kitkuda pärast näo pesemist või dušši all käimist, sest soe vesi ning puhastuspiim muudavad kulmud pehmeks ning see teeb nende kitkumise lihtsamaks. 

3. Sa kitkud kulmukarvu ka ülalpool kulmukaart

Kulmukarvu võib koduste vahenditega kitkuda ainult allpool kulmujoont. Kui sul on üleval pool kulmukaart soovimatuid karvakesi, lase need kosmeetikul ära kitkuda. 

4. Sa kitkud kulmusid olles nägupidi peaaegu peegli vastas

Kui sa kitkud kulmukarvu peeglile liiga lähedal, ei näe sa üldpilti ning võid kogemata tõmmata ära ka need karvad, mida poleks pidanud kitkuma. Proovi kasvõi nii, et sa vaatad end kõigepealt eemalt peeglist ning paned paika, millised karvad tuleks ära kitkuda ja millised võivad jääda. Pigem tasub kitkuda vähem kui rohkem.

5. Sa kitkud kulmusid päevade ajal

Päevade ajal on sinu valutundlikkus kõrgem ja sa tunned rohkem valu, seega ei tasu end piinata. Oota kulmude kitkumisega kuni päevad on läbi, nii säästad end valust.

6. Sa värvid kulmud liiga tumedaks

Kui sul on heledad juuksed, siis sa võid värvida oma kulmud ühe tooni võrra tumedamaks, mitte rohkem. Muidu jääb tulemus ebaloomulik. Kui sul on tumedad juuksed, värvi kulmusid sama tooniga. Ainus värv, mida tasub kindlasti vältida, on süsimust. Isegi kui sul on musta värvi juuksed, siis kulmuvärv võiks olla pigem tumepruun.

Allikas:cosmopolitan.com