6 vapustavat soengut lühikestele juustele

Pole vahet, kas kannad pikki või lühemaid juukseid - hea soovid välja näha mõlemal juhul! Kui pikematele juustele on soengu tegemiseks erinevaid variante mustmiljon, siis lühikeste kiharate puhul on olukord pisut keerulisem. Toome välja kuus erinevat, kuid võrdselt rabavalt kaunist soengut, mis sobivad just lühikestele juustele. 


Pole vahet, kas kannad pikki või lühemaid juukseid – hea soovid välja näha mõlemal juhul! Kui pikematele juustele on soengu tegemiseks erinevaid variante mustmiljon, siis lühikeste kiharate puhul on olukord pisut keerulisem. Toome välja kuus erinevat, kuid võrdselt rabavalt kaunist soengut, mis sobivad just lühikestele juustele. 

 

Viiekümnendatest inspireeritud soengu saamiseks tee oma juustesse lokid ja seejärel kammi nii kaua, kuni juustesse jäävad lained. Kinnita külgedel olevad juuksed nõeltega kõrvade taha. 

 

Sirge look on üks lihtsamatest – vajad sirgendajat ja pisut aega. 

 

 

Soovid oma lühikesed juuksed kinni panna? Täiesti tehtav!  Kuivata oma juukseid nii, et tulemus oleks kohev. Seejärel kinnita juuksed nõelte abil seljataha kokku. 

 

 

Romantilise look’i jaoks vajad lokitange ja fööni. Pärast juuste lokkimist föönita neid pisut, et tulemus loomulikum oleks. 

 

 

Rokilik look on samuti lihtne. Võta külgedelt juuksed ning kinnita need nõeltega kõrvade taha. Tupeeri pealael olevad juuksed ning kindlasti kasuta juukselakki. 

 

 

Pehme soengu saavutamiseks vajad lokitange ning oma sõrmi. Pärast lokkide tegemist tõmba sõrmedega õrnalt läbi juuste ja saad kauni tulemuse.

 

 

Allikas: instyle.com