8 lihtsat moodust, kuidas paista välja noorem

8 lihtsat moodust, kuidas paista välja noorem

Toome teieni mõned ilunipid, mis aitavad nooruslikku välimust säilitada, ilma et peaks kaaluma äärmuslikke meetodeid, sealhulgas Botoxi-süste. Need on lihtsad meetodid, mis muudavad su pelgalt põsepuna pintsli või ripsmetuši harjatõmbega nooremaks.

Toome teieni mõned ilunipid, mis aitavad nooruslikku välimust säilitada, ilma et peaks kaaluma äärmuslikke meetodeid, sealhulgas Botoxi-süste. Need on lihtsad meetodid, mis muudavad su pelgalt põsepuna pintsli- või ripsmetuši harjatõmbega nooremaks.

1. Õige soeng võib muuta sind 10 aastat nooremaks! Sobiv juuksepikkus on lõua ja õlgade vahel. Ühele küljele kammitud tukk ja kuni õlgadeni ulatuvad juuksed muudavad sind mitu aastat nooremaks.

2. Õige huulepulgatoon võib muuta su nooremaks! Veel üks nipp noorem välja paistmiseks on vältida pruunikaid huulepulgatoone. Väldi matti huulepulka, kuna see kipub huultel olevatesse kortsukestesse kogunema. Proovi selle asemel hoopis kreemjat huulepulka või huuleläiget. Huuleläige on eriti nooruslik ja muudab su huuled täidlaseks, otsekui oleks mesilane su huuli nõelanud.

3. Kasuta kreemjat põsepuna ja lauvärvi! Vananev nahk on tavaliselt kuiv, mistõttu on targem valida kreemjas põsepuna ja lauvärv. Puuderjad põsepunad ja lauvärvid kipuvad peentesse kortsudesse kogunema, ent kreemjad tooted muudavad naha siledamaks.

4. Rõhuta silmi! Koolutatud ripsmed toovad silmad jõuliselt esile. Nipp: ripsmeid võib koolutada PÄRAST ripsmete värvimist, ent enne tuleb veenduda, et ripsmetušš on kuivanud. Koolutatud ripsmed muudavad väikesed silmad mitu korda suuremaks. Ära lahku kodust ilma ripsmetušita!

5. Ära kulmi liigselt kitku! Pärast 30. eluaastat tuleb kulmude kitkumisega ettevaatlik olla, kuna liigselt kitkutud kulmud ei kasva enam nii kergesti tagasi.

6. Proovi hammaste valgendamist! Aja jooksul võivad kohv, tee ja punane vein hambad kollaseks muuta. Naeratamine on üks lihtne võimalus näole sära lisada ja kortse vältida. Naerata seega enesekindlalt ja uhkusta oma säravvalgete hammastega.

7. Seisa sirgelt! Mõtle kõigile neile seksikatele naistele, keda sa tead. Nad seisavad sirgelt ja enesekindlalt. Lisaks sellele, et näid nii vaid sekunditega viie kilo võrra kergem, muudab see su ka viis aastat nooremaks.

8. Maga end välja! Pea miski ei muuda sind sel moel üleöö vanemaks kui liiga lühike uneaeg. Selle tagajärjel on silmad paistes, nahk kahkjas ja elutu ning nägu lõtv. Inimene vajab keskmiselt 6–8 tundi und. Magades teeb su keha surnud naharakkude asendamise nimel usinalt tööd, nii et igal ööl rohkem magades teed oma nahale teene.

“Rõõmsameelsus ja rahulolu muudavad su ilusaks ja säravaks ning on tuntud nooruseallikad” – Charles Dickens

 

Heinike Juhanson