8 nippi pikemate ja tihedamate ripsmete saavutamiseks

8 nippi pikemate ja tihedamate ripsmete saavutamiseks

Iga naine soovib endale pikki ja tihedaid ripsmeid. Allpool on välja toodud kaheksa nippi selle saavutamiseks.

Iga naine soovib endale pikki ja tihedaid ripsmeid. Allpool on välja toodud kaheksa nippi selle saavutamiseks.


1. Kammi oma ripsmeid

Kõlab veidrana? Ripsmete jaoks on müügil spetsiaalsed väikesed kammikesed, millega saab ripsmed enne ripsmetuši peale panemist üle kammida. Kammides ripsmeid, paneb see ripsmed kasvama. 

 

2. Kasuta vaseliini

See on odav ja lihtne võimalus, et saada pikad ripsmed. Enne magama minekut määri natuke vaseliini silmalaugudele ja ripsmetele. Tulemuse saavutamine võtab küll aega, kuid see on ootamist väärt.

 

3. Oliiviõli

Ka oliiviõli on hea ja odav võimalus ripsmed kiiremini kasvama panna. Määri seda enne magama minekut laugudele ja ripsmetele. Öösel imenduvad oliiviõlis olevad vitamiinid ja mineraalained ripsmekarvadesse.

 

4. Masseeri silmalaugusid

Kui ripsmete eest ei hoolitseta, võivad need välja kukkuda, murduda või rabedaks muutuda. Oma silmalaugusid kergelt sõrmega masseerides stimuleerib see karva folliikuleid ning muudab ripsmed tugevamaks ja pikemaks.

 

5. Kasuta silmameigieemaldajat

Üks tähtsamaid ripsmete eest hoolitsemise viise on võtta silmameik maha silmameigieemaldajaga. Kuna ripsmed on haprad, siis ei tohiks nendelt tušši eemaldada tavalise näomeigieemaldajaga. Silmameigieemaldajad on silmale õrnad. NB! Tähtis on ka see, et silmi liigselt ei hõõruks.


6. Ära kunagi maga meigiga

Meigiga ei tohi kunagi magada, eriti silmameigiga. Ripsmetušš muudab ripsmed raskeks ja rabedaks ja seega on need eriti vastuvõtlikud murdumisele. Teinekord võid aga väga väsinud olla ja ei jaksa silmameigieemaldajaga ripsmetušši maha võtta, siis hoia pakk niiskeid salvrätikuid öökapi peal ja kasuta neid meigi eemaldamiseks. 

 

7. Kasuta ripsme primerit

Primer muudab ripsmed paksemaks. Kasuta primerit vahetult enne ripsmetuši kasutamist.

 

8. Hoia eemale veekindlast ripsmetušist

Veekindel ripsmetušš on suurepärane toode nendeks puhkudeks, kui seda tõesti vaja on, näiteks pulmad või matused. Veekindel ripsmetušš ei ole tegelikult ripsmetel üldse kasulik. Seda on raske eemaldada ja see tähendab, et sa hõõrud oma ripsmeid eemaldamisel rohkem. Kui pead veekindlat ripsmetuši aga siiski kasutama, siis hoia meigi eemaldamisel meigieemaldajaga niisutatud patju mõnda aega silmadel ja seejärel eemalda õrnalt ripsmetušš.

 

Allikas: allwomenstalk.com