Äge 3aastane fashionista vallutab Instagrami

Äge 3aastane fashionista vallutab Instagrami

New Yorgist pärit 3aastasest London Scoutist on saanud paljude stiili-ikoon. Tal on ülimalt populaarne blogi ning tema Instagrami kontot jälgib üle 50 000 inimese. See väike fashionista avaldab oma ägeda stiiliga muljet nii lastele kui täiskasvanutele terves maailmas. 

New Yorgist pärit 3aastasest London Scoutist on saanud paljude inimeste stiili-ikoon. Tal on ülimalt populaarne blogi ning tema Instagrami kontot jälgib üle 50 000 inimese. See väike fashionista avaldab oma ägeda stiiliga muljet nii lastele kui ka täiskasvanutele terves maailmas. 

Londoni ema, Sai De Silva, rääkis Huffington Postile, et ta lõi oma tütre piltide jaoks Instagrami konto, kuna tema sõbrad hakkasid kurtma, et ta postitab Facebooki oma tütrest liiga palju fotosid. “Minust oli saanud üks tüütu emme,” naeris ta. Kuna Londoni Instagrami konto kogus kiiresti populaarsust, siis otsustas Sai ka Scout The Ciy nimelise blogi luua. 

3aastasel tüdrukutirtsul on outfit´i valikul sõnaõigus. Tal lastakse iga päev valida üks riideese ja aksessuaarid, ülejäänuga aitab ema. 

Kuulsat Instagrami kontot saad jälgida SIIT. 

 

Allikas: huffingtonpost.com