Ilu ja mood

toob teieni Zalando

BIMM ESITLEB: MILLEGA KAUPLEB LAUPÄEVAL Anita Sibul ?

Buduaar

Sel laupäeval tuleb Buduaar välja uue ostupeo formaadiga BIMM (Buduaar ilu ja moe möll), mis toob üheks päevaks naistepäevaeel kokku kõige ägedamad moemaanid ja kuumemad pakkumised.

BIMM ostupidu vallutab T1 kaubanduskeskuse teise korruse 7. märtsil. Staariturule tuleb kauplema ka särtsakas suunamudija Anita Sibul, kes lubab lõviosa riideid müüki paisata kõigest 5 €eest! Anita toob müüki näiteks thigh high boots’id, mida tal endal on mitmeid paare ja mida ta kannab enamuse ajast. “Ainult nii saab ju külmemal ajal seelikuga välja minna!”


Kuigi Anita on täielik kleidiarmastaja, siis suure hulga rohkem ja vähem pilkupüüdvate kleitide seast leiab siiski ka mõned püksid. “ Näiteks need hallid, mis minuga ka New Yorki kaasa rändasid,” äpsustab noor naine ja lisab, et need on tõeliselt mugavad.
Mitmetest müügile tulevatest riietest Anital aga enda seljas pilti ei olegi, sest need on täiesti uued, osad lausa siltidega. “ Netist tellimisega juhtub ikka vahel, et toode 100% perfektselt ei istu. Nüüd ongi hea võimalus osta ja selga proovida neid asju, mida tavaliselt ainult tellida saab,” rõõmustab Anita.

Ilu ja mood

toob teieni Zalando