Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

BIMM ESITLEB: MLLEGA KAUPLEB LAUPÄEVAL Anette Maria Rennit?

Buduaar

Sel laupäeval tuleb Buduaar välja uue ostupeo formaadiga BIMM (Buduaar ilu ja moe möll), mis toob üheks päevaks naistepäevaeel kokku kõige ägedamad moemaanid ja kuumemad pakkumised. BIMM ostupidu vallutab T1 kaubanduskeskuse teise korruse 7. märtsil. Staariturule tuleb kauplema ka Eesti otsib superstaari saatest tuntuks saanud Anette Maria Rennit. Millega neiu kauplema asub?

“See kleit oli mul seljas 2019. aasta Eesti Laulul käies ning hiljem leidsin end selle outfit’iga ajakirja Mood “11 lahedat tegelast” Eesti Laulult 2019″ rubriigist.” Anette lisab, et on kleiti kandnud kaks korda ning hind saab olema soodne.

“Antud nahkseelik oli suvel Roomas reisil käies minu lemmik, sest see sobib kõigega!”

Anette paiskab müüki ka heleroosad vintage vibe’ga teksad, mis ülimugavad ja nunnud.

“Selle kleidi kinkis mulle minu õde ja see oli mul seljas Eesti otsib superstaari stuudiovoorus, kui laulsin oma iidoli Lady Gaga laulu You and I.  Raske südamega müün maha, aga see ei mahu mulle hästi enam. Ehk leiab keegi endale ägedama lõpukleidi selle näol?”

T1 kaubanduskeskuses saab võtta osa põnevatest ilu- ja moe sündmustest ning veeta aega moekinos. Ürituse vältel toimuvad koostöös Eesti Kunstiakadeemia moestilistika tudengitega põnevad muutumismängud.

Kohtumiseni laupäeval kell 11.00 T1 kaubanduskeskuse II korrusel.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando