BIMMI MUUTUMISMÄNG pani kolm naist särama

Buduaar

Sigrid Tamme

Muutumismängud tekitavad inimestes alati elevust ning aegajalt on põnev ja värskendav enda välimuse juures midagi muuta ning seeläbi oma isiksus rohkem särama lüüa.

Sageli võib olla aga raske ise see muutus läbi viia ning seetõttu on hea, kui appi tulevad stilistid, juuksurid ja jumestajad, kes kogu töö sinu eest ära teevad. Kõlab nagu seik mõne glamuurse staari elust. Just nii glamuurne oli ka kolme naise- Mareti, Annika ja Merge laupäev, mil T1 keskuses toimunud BIMMi raames leidis aset Buduaari muutumismäng. Muutmismängu kaks osalejat Maret ja Annika jõudsid Tallinnasse koostöös MTÜga Naerata Ometi, Merge aga osutus võitjaks meie veebimängus.

Muutujate päev sai alguse juuksurisalongis Juuksur Juuksik , kus anti nende juuksevärvile uus särts ning keerati pähe ka vallatud lokikesed. Edasi liikusid naised meiki, mille teostasid neile jumestajad Anna Belova ja Maarika Hermaste. Kui kaunis fotomeik valmis, oli aeg edasi liikuda riideid proovima, mille EKA stilistikatudengid Kadri Vahar ja Victoria Truuvert olid kokku komplekteerinud. Kui igapäevaselt on kõigi kolme muutuja riietumisstiil väga lihtne ja halli massiga kokku sulanduv, siis nüüd said naised katsetada midagi sootuks teistsugust ja uut. Stilistid olid valinud välja väga julged ja trendikad komplektid, mis mõjusid naiste seljas värksendavalt kui kevadine päikesepaiste.

MUUTUJAD ENNE

Maret

Merge

Annika

MUUTUJAD PÄRAST

Maret

Merge

Annika

Muutumismängus kajastunud riided ja aksessuaarid pärinevad T1 järgmistest kauplustest: Intsikurmu kets, Debenhams, Expressions, NS King. Muutujad said ka Eesti Donuts kimbud, veel andis Viking Beauty Secrets bränd ahvatlevad kingitused ning Sine käsitöö ehted kinkisid naistele kolm paari värvilisi Swarovski kristallidega tasseli stiilis kõrvarõngaid.

Vaata galeriist ka ülejäänud komplekte ning kogu päeva vältel toimunud muutumismängu melu alustades meigi ja soenguga ning lõpetades stilistide riietevalikuga.