BOURJOIS LÕI UUE TIHENDAVA programmi

7 kommentaari
BOURJOIS LÕI UUE TIHENDAVA programmi

Mis oleks, kui Sul oleks rohkem ripsmeid, kui sa teadsid olevat? Miks ripsmetušš alati kõigi ripsmeteni ei jõua? Tegelikult me ei saagi neid kõiki näha! Tillukesed ja läbipaistvad ripsmed silma sisenurgas, nähtamatud palja silmaga, ongi märkamatud. 

Nüüd tihendab Bourjois iga üksiku ripsmekarva eranditeta!

Bourjois on loonud ripsmetuši, mis väljendab naiste ripsmete tõelist potentsiaali. Tark toode, mida on hõlbus kasutada, lubab Sul katta kõik ripsmed. See on naiste iluarsenalis võrgutav relv.

VOLUME REVEAL, UNIKAALNE KOMBINATSIOON:

* Zoom X3 peegel leiab üles kõik ripsmed

Naised poleks julgenud millestki sellisest unistadagi… Ripsmetušš, millesse on integreeritud suurendav panoraampeegel. Aseta see peegel ripsmeid värvides silma ette ning avasta uskumatu teravuse ja selgusega kõik oma ripsmed, ka need, mida sa ei ole kunagi märganud ega värvinud!

86% Volume Reveal’i kasutanud naistest leidis suurendava peegli abil üles kõik ripsmed, ka kõige pisemad. (Testis osales 103 naist.)

* Ripsmeid haarav hari tihendab iga üksikut ripsmekarva

Geniaalne ja lihtsasti kasutatav Volume Reveal ripsmeid püüdev hari maalib tihedad ja sametised ripsmed juba esimeste tõmmetega.

Kahe tehnoloogia kombinatsioon:

* Pehme elastomeerne tekstuur ulatub iga üksiku ripsmeni, ka kõige lühemani.
* Topeltrida erineva kõrgusega harjastest ulatub kõigi ripsmeteni ning tihendab neid juurest tipuni.

83% naistest täheldas, et nende ripsmed muutusid tihedamaks. (Testis osales 103 naist.)

Ülimalt šikk…

Nutikas kõrgekvaliteetses pakendis Volume Reveal on tulnud, et olla kõigi Pariisi naiste käekotis ustavaks liitlaseks! Nõtke joonega, intensiivselt läikiv must kolmetahuline vutlar hoiab teda maha veeremast. Tuši ergonoomiline kuju võimaldab mugavalt hoida suurendavat peeglit ühes käes ja teisega ripsmeid värvida.

Black!

Klassikaline või veekindel, Volume Reveal kehastab sügavmusta, mis toob esile kõik silmade värvid. Tihedus on uskumatu ja silmad on lummavad.

Uus Volume Reveal ripsmetušš Radiant Black, veekindel – 7,5 ml.

Bourjois tootevalik on 01.05.-31.05 Ideaal Kosmeetika kauplustes -25%.

Võta osa ka Bourjois auhindadega pildimängust SIIT.