BRÄNDILUGU: TUNTUD HEADUSES NICKY CLARKE. Märtsis soodushind!

BRÄNDILUGU: TUNTUD HEADUSES NICKY CLARKE. Märtsis soodushind!

Nicky Clarke on maailma üks tunnustatumaid juuksureid, kes loob lokke Hollywoodi A-listist Briti kuningasoo daamideni välja. Sama kuulus ja armastatud nagu mees ise, on ka temanimeline juuksehooldussari, mis nüüdsest on kõikide kvaliteedihindajate rõõmuks tagasi Eesti turul. Märtsis on Tallinna ja Tartu Kaubamaja Ilumaailmas kõik Nicky Clarke šampoonid ja palsamaid -20% soodamad. 

Brändilugu: 

Inglismaal sündinud ambitsioonikas mees Nicky Clarke hakkas juuksuriameti vastu huvi tundma juba varases teismeeas. Kui toona olid katsejänesteks, kes Nicky käe all uue ja stiilse soengu said, klassikaaslased ja sõbrad, siis aastaid hiljem usaldasid oma kiharate saatuse Nicky hoolde maailma tuntuimad nimed. Elizabeth Taylor, Kate Moss, David Bowie, printsess Diana ning täna ka Kate Middleton on staarid, kelle välimusse ja stiili on just Nicky Clarke väga palju panustanud. Suur töötahe ja kirg oma ameti vastu on olnud teguriteks, mis panid kivid veerema ja viisid ühest punktist teise. 

Oma esimese salongi asutas mees Londonis 1991. aastal, kiire edu andis peatselt võimaluse edasi liikuda ka Birminghami, Manchesteri ja Leedsi. Üksnes salongipidamise ja glamuurse klientuuriga Nicky ambitsioonid aga ei piirdunud ning järgmiseks sihiks oli luua omanimeline juuksehooldustoodete bränd, mida saadab järjepidevalt suur edu ja kiidusõnad. 

 

 

 

Kõrged standardid

Nicky Clarke’i tooted on eeskätt tuntud oma kvaliteedi ja kõrgete standardite poolest. Uusimas, intensiivtoodetest koosnevas kollektsioonis leidub pärleid igale juuksetüübile. Brändi toodetes kajastub üle 30aastane töökogemus ja teadmised, mis loovad säravaima tulemuse. Nagu mees ise sõnab, on kõik karjääri jooksul omandatud oskused asetatud pudelisse ning see on miski, mille üle ta siiralt uhkust tunneb. Šampoonid, palsamid ja maskid, mida kollektsioonist leida võime, on erinevate värvi- ja kuumakaitsefunktsioonidega ning võimaldavad juustele intensiivset ravi. Suur rõhk langeb ka viimistlustoodetele, mida võib Nicky Clarke’i puhul pidada rohkem kui ootuspäraseks. Tooted sisaldavad endas hoolikalt valitud keratiini ja E-vitamiini, tugevdades juuskestruktuuri ning võimaldades salongitasemel hooldust ka koduses kontekstis.

Me kõik tahame iga juuksepesu lõpptulemuseks imeilusat, justkui värskelt salongist tulnud välimust. Iga toote koostis on disainitud vastavalt sinu juuste vajadustele ning juurde on lisatud ka lihtsaid nippe, et su juuksed näeksid ka kodus veatud välja. Lihtsalt pea meeles, et ilusate juuste saavutamine on lihtne, kuid suurepärased juuksed nõuavad veidi rohkem aega.

Kummeli ja neroliga tooni ergastav šampoon ja palsam blondidele juustele

Kõikidele blondide juuste omanikele (olgu siis naturaalsed või värvitud), kes otsivad kerget pesu ja pimestavat sära juustes. 

Kohvi ja seedripuuga tooni ergastav šampoon ja palsam pruunidele juustele

Kõikidele pruunide juuste omanikele (olgu siis naturaalsed või värvitud), kes otsivad kerget pesu ja pimestavat sära juustes. 

Shea-või ja argaaniaõliga silendav šampoon ja palsam kahustele juustele

Kõikidele, kelle juuksed muutuvad kergesti kräsuseks ja vajavad kiiret taltsutamist ning kauakestvat sära. 

Patšuli ja makadaamia taastav šampoon ja palsam kuivadele juustele

Kõikidele, kelle juuksed saavad igapäevaselt kahjustada keemiliste hoolduste, stiliseerimise ja UV-kiirte näol.

Ylang-ylang’i ja salveiga kohevust andev šampoon ja palsam elututele juustele

Sari on mõeldud juustele, mis vajavad veidi rohkem kohevust ja elu ning see õhuliselt kerge koostis tagab selle lihtsalt!

Kõik šampoonid ja palsamid maksavad poes 11 €

Nicky Clarke’i tooted on müügil Tallinna ja Tartu Kaubamaja Ilumaailmas. Tooteid on võimalik soetada ka outlet-müügist aadressil Rännaku pst 16, helistades ette numbril +372 5569 7810 või eelnevalt e-maili teel kokku leppides landergrupp@hot.ee.