BUDUAARI TURULE TARTUSSE tuleb müüma kolm trendikat Eesti disainerit

BUDUAARI TURULE TARTUSSE tuleb müüma kolm trendikat Eesti disainerit

Lupäeval, 2. aprillil leiab taas kord aset kõikide shoppajate lemmikpidu – Buduaari turg LIVE. Sel korral maandume heade mõtete linna Tartusse, kus lisaks sadadele eraisikutele ja firmadele kostitab meid oma kauni loominguga ka valik kodumaised disainerid. 

Magusate sooduspakkumisetega saabub turule Helen Valk Varavin Jewelry & Lingerie. Müüki paisatakse siidist pesu, ainulaadseid autoriehteid, rikkalik valik uue kollektsiooni kõrvarõngaid ja kordumatut moedisaini. Varasemate kollektsioonide kleidid ja siidist pesu on kuni 60% soodsamate hindadega.

Kõiki julgeid ja moodsaid naisi, kes soovivad erineda ja ennast erilisena tunda, rõõmustab oma loominguga PL Design. Moekunstnik Pille Lukksepp mängib lõigete ja vormidega ning sellest sünnib omanäoline ja äratuntav stiil. Kehaga sõpruses olevad materjalid ja vabad vormid lasevad naisel ennast tunda vabalt ja mugavalt. Iga loodud rõivaese peidab endas ka väikest üllatust või kiiksu. PL Design rõivad teevad igast naisest omapärase ja kauni olevuse, kellele pilk pidama jääb.

Šiki stiili austajate rõõmuks on kohal aksessuaaribränd Šikk. Tegu on peagi aastaseks saava ettevõttega, kelle huvideks on puit ja stiil. Peamised tooted on hetkel käsitööna valminud täispuidust kikilipsud. Šiki asutajad peavad puitu väga huvitavaks materjaliks, sest puidu ainulaadne muster muudab iga lipsu kordumatuks ja unikaalseks. Kui siiani on Šikk valmistanud põhiliselt kikilipse, mida peetakse rohkem mehelikuks aksessuaariks, siis peagi võib oodata ka uusi põnevaid puidust tooteid, mis on suunatud pigem just naissoost stiilihuvilistele. 

 

 

Ära jäta kasutamata võimalust saada osa suurepärastest pakkumistest ning ole kindlasti kohal!