Cara Delevingne tegi modellindusega lõpparve

Cara Delevingne tegi modellindusega lõpparve

Cara Delevingne on praegusel ajal olnud  üks edukaimaid  supermodelle,  kuid hind, mida see amet nõuab, on tema sõnul  liialt kõrge ning seetõttu võttis kaunitar vastu otsuse teha modellindusega lõpparve. 

Cara Delevingne on praegusel ajal olnud  üks edukaimaid  supermodelle,  kuid hind, mida see amet nõuab, on tema sõnul  liialt kõrge ning seetõttu võttis kaunitar vastu otsuse teha modellindusega lõpparve. Cara avalikustas The Times’ile antud intervjuus, et modellindus on pannud ränga hoobi nii tema füüsilisele kui vaimsele tervisele. „Üks hetk avastasin, et olen muutunud seesmiselt õõnsaks, tundsin, et ma ei ole inimesena absoluutselt kasvanud. Ma unustasin, kui noor ma olen, kuna tundsin end väga vanana.“ Cara viimaseks moeshow‘ks  jäi Chaneli sügis-talv 2015/2016 esitlus Pariisi moenädalal. 

Kõikidel Cara austajatel ei tasu aga meelt heita, kuna ega neiu seetõttu orbiidilt kao. Edaspidi lubab 23aastane Inglise stiiliikoon süvenenult pühenduda oma tõelisele kirele, milleks on näitlemine. Suvel kino ekraane vallutanud “Paberlinnad” on tõestus sellest, et Cara on tõeliselt andekas näitleja ning usume, et tema suurimad  saavutused ootavad teda kindlasti alles ees. 

Pilt:Scanpix

 

Allikas: etonline.com