Catherine Bulgarina: Kirill Safonovi kleitides tunned end kuningannana

Catherine Bulgarina: Kirill Safonovi kleitides tunned end kuningannana

Tallinn Fashion Weeki avapäeval kohtas Buduaar alati heatujulist  Caterine Bulgarinat, kes oli seekord modelliks Kirill Safonovile. „Mulle väga meelis Kirilli idee panna lava peale kivid, suits ja taimed, me olime nagu reaalsed nümfid“ pajatab piiga oma emotsioonidest seoses moeshowga.

Tallinn Fashion Week’i avapäeval kohtas Buduaar alati heatujulist Catherine Bulgarinat, kes oli seekord modelliks Kirill Safonovile. “Mulle väga meelis Kirilli idee panna lava peale kivid, suits ja taimed, me olime nagu reaalsed nümfid,” pajatab piiga oma emotsioonidest seoses moe-show‘ga.

Päev algas Katjale juba kell üheksa hommikul, päeva keskel tehti proove ning peale seda liikus kõik väga kiiresti. Just Kirilli peab Catherine ka oma isiklikuks lemmikuks TFW esimesel päeval üles astunud moeloojate seast. “Kirilli ülimalt naiselikud kleidid panevad end tundma tõelise kuningannana.” 

Kuldnõela nominentidest hoidis piiga enim pöialt aga Aldo Järvsoole, kelle stiil ja beež värvigamma, mis uues kollektsioonis võidutses, Katjale väga meeldib. Hõbenõela oleks Cahtherine aga soovinud hoopiski Studio Augustile

Noortest disaineritest toob Katja esile Kätlin Kikkase rõivabrändi KÄT. “Tema loodud riided on väga trendikad ja mugavad.” 

Katja on väga õnnelik, et tal on võimalus TFW-l modellina üles astuda, teda on ees ootamas veel mitu töökat päeva, neljapäeval võtab ta osa Donna Nordica ning reedel Embassy of Fashion show‘st.