Cindy Crawford oma tütrele: naudi süsivesikuid, kuni veel saad

Cindy Crawford oma tütrele: naudi süsivesikuid, kuni veel saad

Cindy Crawfordi kaunis võsuke Kaia Gerber sammub oma kuulsa ema jälgedes, 14 aastane piiga on vaatamata oma noorele eale, saavutanud moemaailmas nii mõndagi.

Cindy Crawfordi kaunis võsuke Kaia Gerber sammub oma kuulsa ema jälgedes – 14aastane piiga on vaatamata oma noorele eale saavutanud moemaailmas nii mõndagi. 

IMG modellileping on loomulikult iseenesestmõistetav, kui tegu on sedasorti supermodelli tütrega, kes näeb ehk veelgi ilusam välja, kui ta ema omal ajal. 

Kõik modellitööstusega seonduv ei ole aga kaugeltki mitte nii lilleline, kui see tunduda võib, ning siresäärne ema on oma tütre pärast juba praegu mures. Cindy leiab, et tänapäeva modelle rusub väga suur pinge, kuna reeglid soosivad piitspeenikesi tüdrukuid. Naine, keda looduse poolt on õnnistatud naiselike kurvidega, ei ole kunagi tohtinud süüa kõike, mida hing ihaldaks, vastupidi, ideaalses kaalus püsimine on nõudnud temalt palju distsipliini ning ohvreid. Cindy usub, et sama lugu saab olema ka tema tütre Kaia puhul, ning seetõttu ei oska ta oma tütrele muud soovitada, kui nautida süsivesikuid, kuni veel saab. 

Kuidas tundub sulle selline suhtumine? Kas tõepoolest peaks juba 14aastasele noorele neiule sisendama sellist suhtumist, mis võib hiljem ta toitumishäireteni viia? 

 

Allikas: elle.com