Donna Nordica TFWi show ajal ei olnud laval ainult tavapärased noored modellid

Paljud kindlasti märkasid, et Donna Nordica TFW show ajal ei olnud laval ainult tavapärased noored modellid, vaid lisaks ka "tavalised" naised päriselust. Kuid, kas tegelikult see ka nii oli? KIndlasti osa publikust tundis ära modellide hulgas mitmeid tuntud ja armastatud nägusid.

Paljud kindlasti märkasid, et Donna Nordica TFWi show ajal ei olnud laval ainult tavapärased noored modellid, vaid lisaks ka “tavalised” naised päriselust. Kuid kas tegelikult see ka nii oli? Kindlasti osa publikust tundis ära modellide hulgas mitmeid tuntud ja armastatud nägusid.

Neljateistkümnest laval käinud modellist viis olid endised Bastioni modellid, naised, kes kõndisid meie moelavadel umbes 25 aastat tegasi! Nende seas oli näiteks Mari-Liis Ilover, kelle lavakogemus algas juba 25 aastat tagasi, kui ta tegi modellitööd nii Tallinna Moemajas kui Bastionis. Mari-Liis on osalenud lugematutel moešõudel ja paljudes reklaamides. Mari-Liis võitis 1989. aastal Miss Estonia II printsessi tiitli. Praegu on Mari-Liis tunnustatud toidublogija, -stilist ja -fotograaf ning mitme kokaraamatu autor. Mari-Liisil on neli last! Laval kõndis ka Terje Tiido, kes on olnud Star Model of Estonia 1993 ja Supermodel of Estonia 1994 II kohal. Terje alustas samuti Bastioni modellina 1990. aastal. Täna töötab Terje moekaupade ostujuhina. Laval säranud Birgit Laev on aga harrastuskunstnik, kellel just selja taga ühisnäitus emaga “Ema ja Tütar.” Kaunis Helen Laupa on Finissage Medical Spa omanik ning iluhuvilised teavad teda kindlasti ka kui GloMinerals mineraalkosmeetika edendajana. Helen muide tegi show ajal rekordilised kolm kleidi- ja kingavahetust! Endiste Bastioni inglite kõrval säras ka Parim Juunior Sommeljee 2011 – Kristina Ljadov. Tänaste noorte modellide hulgas paistis silma üks enimnõutud modelle tänavusel Tallinn Fashion Week’il – Catherina Bulgarina. Buduaari lugejad tundsid kindlasti ära ka Hristina Parimskaja, kes sel suvel valiti Coppa della Maga Summer modelliks ning oli Donna Nordica show esinägu. Donna Nordical oli hea meel laval särada koos tõeliste naistega, isiksustega, sest Donna Nordica missiooniks on teha hea tuju kleite naistele, kes tahavad särada hommikust õhtuni.