Donna Nordica uus kollektsioon SUPER EVA mängib paradiisist lahkumise müüdiga

Donna Nordica uus kollektsioon SUPER EVA mängib paradiisist lahkumise müüdiga

Neljapäeval 22. oktoobril esitles Donna Nordica Tallinn Fashion Weeki raames oma uut kollektsiooni SUPER EVA. Kollektsioon mängib paradiisist lahkumise müüdiga, võimalus oma alastust katta kauni kleidiga annab naisele võimu, energiat ja õnnetunnet. Võimalus kanda glamuurset kleiti teeb naise tugevaks ja jõuliseks, kuid ei võta talt ära naiselikkust, õrnust ning flirti.

Neljapäeval. 22. oktoobril esitles Donna Nordica Tallinn Fashion Week’i raames oma uut kollektsiooni SUPER EVA. Kollektsioon mängib paradiisist lahkumise müüdiga, võimalus oma alastust katta kauni kleidiga annab naisele võimu, energiat ja õnnetunnet. Võimalus kanda glamuurset kleiti teeb naise tugevaks ja jõuliseks, kuid ei võta talt ära naiselikkust, õrnust ning flirtimisoskust.

Glamuurses kleidis naine on nagu Eva ja mao kombinatsioon, kus koos ürgne naiselikkus, super diivalikkus. Paradiis on glamuurse naisega alati kaasas. Kollektsioon EVA on liibuv, lihtne ja ülinaiselik, pehme ihuvärvi sametine ning õrn pitsiline, erootiliselt erkpunane, soojalt veinipunane ning saladuslikult klassikaline must pits ja nahk. On roose ja leopardiprinti, on taevasinist ning küütlevat öösinist ning metallikläiget, on litreid nagu diskokeral.

Igatsus glamuuri järele on meis kõigis olemas ning kaasajal on glamuur kättesaadav, isegi kodune.

Donna Nordica on veidi üle kahe aasta vanune kodumaine bränd, mida teevad ema Mai Loog ja tütar Moi Vatsar. Nende eesmärgiks on pakkuda põhjamaistele naistele hea tuju kleite, mis on mugavad ja kaunid ning kantavad hommikust õhtuni. Hea tuju pandiks on kleitide erksad värvid, julged mustrid ning trikotaažile omane pehme istuvus.