Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

Eesti moedisainer Carmen Klooren esitles oma kevadsuvist kollektsiooni Pariisi moenädala raames

Carmen Klooreni kevadsuvine kollektsioon
Carmen Klooreni kevadsuvine kollektsioon — FOTO: Emily Jean Russell

Suurüritus toimus ajaloolises Paris Westin Vendome hotellis otse Pariisi südames. Ruumi kaunis ja lummav atmosfäär sobis Carmen Klooreni moemärgi uue kevadsuvise kollektsiooni esitluseks ideaalselt, tõstes esile iga disaini justkui kunstiteose.

Uued silmapaistvad brändid osalesid moenädalal kõrvuti maailmakuulsate kaubamärkidega nagu Maison Schiaparelli, Victoria Beckham, Chanel, MIU MIU, Balmain, Gucci ja paljud teised. 

Carmen Klooreni disainid kujutavad endast jätkusuutlikku luksust, mis on valminud käsitööna Eesti ateljees. Kollektsiooni iseloomustavad märksõnad julgus ja sära, mida annavad edasi detailirohkus ja elegants. Kollektsiooni läbib põhimõte, et iga looki saab ka erinevalt kombineerida ja sobitada. Näiteks must tikitud korsett teksade juurde või hoopis lisada juurde maani seelik, mis annab võimaluse kandjale mängulisuseks ja kanda kõrgkvaliteetse toodet ka igapäevasemas võtmes. Kollektsiooni ilmestavad võluvad ooperikindad ja silmatorkavalt julged roosad disainid tabades naiselikkuse olemust läbi laitmatute lilleornamentide ja viimistletud töö.

Peaehted on valmistatud Eesti disainer Eva Oherjuse poolt.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando