ELVOGUE KORRALDAB KOOSTÖÖS EESTI disaineritega heategevusliku kampaania

Uskudes, et igaühel on õigus hubasele ja mõnusale kodule, soovib elvogue.com naiskond päikest tuua lastekodulaste igapäeva. Teades, et armas Kiikla Lastekodu vajab abi väikeste remonttöödega, valmis koostöös mitme Eesti rõivadisaineriga unikaalne heategevuslik kampaania

Uskudes, et igaühel on õigus hubasele ja mõnusale kodule, soovib elvogue.com naiskond päikest tuua lastekodulaste igapäeva. Teades, et armas Kiikla Lastekodu vajab abi väikeste remonttöödega, valmis koostöös mitme Eesti rõivadisaineriga unikaalne heategevuslik kampaania.

Alates 1. juunist läheb elvogue.com online-veebipoes müüki mitme Eesti rõivadisaineri originaaltoodang, millest saadud tulu 100% ulatuses annetuseks kogutakse. Antud kampaaniaga on liitunud järgmised Eesti rõivadisainerid: byKink, Diana Arno, Diana Kurves, Liina Stein, Richbeth ja Woolish. Kampaaniatooted leiad elvogue.com veebipoest erilise kampaaniamärgistusega alates 1. juunist.

Heategevuskampaania eesmärgiks on koguda lastekodu toetuseks juunikuu jooksul võimalikult suur summa, et juba sügisperioodil oleks võimalik eelmainitud töödega alustada.

Maalilises Mäeküla vallas asuv Kiikla Lastekodu on loodud tänase päeva seisuga pea et kümme aastat tagasi. Lastekodus elab igapäevaselt 16 last ning nendega toimetab üheksa rõõmsat kasvatajat. 

Lastekodu juhataja Niina Kingsepa sõnul on äärmiselt tänuväärne nende pisikese lastekodu sel viisil abistamine. „Eluruumidena on kasutuses kaks armsat maja, mis aga kümneaastase kasutuse järgselt vajaksid remonttöid nii seest kui väljast. Vaja oleks teha eelkõige siseviimistlust, krohviparandust ja värvimistöid, et elukeskkond säilitaks laste huve silmas pidades koduse ja mugava tunde.“