Reklaam sulgub sekundi pärast

Embassy of Fashion disainerid Tallinna Moenädalal

Buduaar

Tallinn Fashion Week tähistab seekord 20ndat toimumiskorda. Embassy of Fashion disainerite show toimub 8.04.2022 kell 21.00 Kultuurikatlas. 

Tähistame ilu, elu ja harmooniat sellel arusaamatul ja segasel ajal, üle kahe aasta taas suurejooneliselt ja publikut täis saalis.

Aldo Järvsoo näitab Tallinn Fashion Week’i laval oma uut pulmakleitide kollektsiooni.

Luksuslikud mitmekihilised tikitud pitskangastest minikleidid ja topid on mõeldud nii ägedateks pulmadeks, kuid miks mitte ka lihtsalt ilusateks suvisteks hetkedeks - aina keerulisemas maailmas on iga lähedasega veedetud hetk tähistamist väärt!

Iga aasta soovivad Aldo pulma-kliendid aina mugavamaid ja julgemaid pulmakleite, millega oleks mõnus päev veeta ning õhtul ka natuke pidutseda! Minikleitide juurde on valminud kuninglikud siid-organzast keebid ja plisseeritud tüllist pidulikud mantlid.

Ketlin Bachmanni uus kollektsioon on valminud 100% naturaalsetest materjalidest. Puuvilasest ja linasest kangast värvilised oversize kleidid on vääristatud ohtrate nöörvoltide ja vahvelkroogetega. Kollektsioon on inspireeritud lapsepõlvest - muretud ja vabad, õhulised ja õnnelikud…loodud rüütama unistajaid ja niitudel uitajaid.

Riina Põldroos näitab Tallinn Fashion Weekil 2022 kevad-suvist kollektsiooni “Shimmer”. Kolllektsioon  on kerge, värviline ja helge, koosnedes originaalprintidega või skultpturaalselt draüeeritud kleitidest ning efektsetest pükskostüümidest. Valikust leiab miskit kõikideks kevadisteks ja suvisteks pidudeks, aga ka tähistamaks lihtsalt ilusat igapäeva.

Riina kollektsioonides on alati tähtsal kohal keerulised värvikombinatsioonid, ning ka sel korral on koloriidil väga suur roll. Siidile trükitud originaalprindid on inspireeritud miraažidest, kuuma suveõhu värelevatest illusioonidest, mis sulatavad kokku maa ja taeva värvid.  Lõiked on lihtsad ja selged, disainis on oluline pigem kandja, värvide küllus ja materjalide elegants.