Embassy of Fashion viis moehuvilised muinasjutumaale

Embassy of Fashion viis moehuvilised muinasjutumaale

Embassy of Fashion säras Tallinn Fashion Weekil oma tuntud hiilguses. Muinasjutuliselt kaunis kollektsioonis oli eranditult iga komplekti näol tegu tõelise kunstiteosega, mis kahtlemata ei puudu ühegi kõrgmoodi hindava naise unelmaist.  

Embassy of Fashion säras Tallinn Fashion Week’il oma tuntud hiilguses. Muinasjutuliselt kaunis kollektsioonis oli eranditult iga komplekti näol tegu tõelise kunstiteosega, mis kahtlemata ei puudu ühegi kõrgmoodi hindava naise unelmaist.  

Aldo Järvsoo kuuvarjutusest inspireeritud “Eclissi Lunare” kätkes rõivastesse talveöö ilu: helkiva kuuvalguse, koheva lume, pimedas lendavad linnud ja ronkmusta taeva. Ketlin Bachmanni õhuliste siluettide ja läbipaistvate detailidega rõivaid ehtisid säravad aplikatsioonid: lehed ja putukad, luiged ja geomeetria. Riina Põldroosi jääkristallidest inspireeritud geomeetrilistele mustritele sekundeerisid ruumilisest kangast kleidid ning motiivid öisest loodusest. Tervikut täiendasid esmakordselt moelavale jõudnud käekotid ja vööd, mis disainitud moekunstniku enda poolt.