Enam suuremaks ei saa minna! Lõbus prillimood Milano moenädalalt

Enam suuremaks ei saa minna! Lõbus prillimood Milano moenädalalt

Lilled, liblikad ning miks mitte ka sidrunid kaunistamas massiivseid päikeseprilliraame, on need detailid, mis hakkavad 2016 aasta kevadel ja suvel pildis püsima.

Lilled, liblikad ning miks mitte ka sidrunid kaunistamas massiivseid päikeseprilliraame, on need detailid, mis hakkavad 2016. aasta kevadel ja suvel pildis püsima.

Barokihõngulised, Peggy Guggenheimist inspireeritud päikeseprillid tõotavad olla järgmise suve üheks külluslikumaks hitt-trendiks. Kindlasti leiab ekstreemsemat stiili austav Lady Gaga või vintage-diiva Lana del Rey sellest Dolce & Gabbana ekstravagantsest prillikollektsioonist endale palju uut.

Kuidas meeldivad sulle sellised prillid? Kas leiad siit midagi sellist, millega järgmisel suvel päikesele vastu astuda? Analoogset valikut, tõsi küll, veidi tagasihoidlikumas võtmes, võime arvatavasti leida ka kiirmoebrändide seast. Kui selliseid lõbusaid prille tänavapildis kohata, muudaks see ka kõige mornimal inimesel hetkeks tuju heaks. Loodame, et see trend asub maailma vallutama!