FOTOD: Pärnu linnatänaval näitasid moodi särtsakad kohalikud naised

FOTOD: Pärnu linnatänaval näitasid moodi särtsakad kohalikud naised
Marko Tõll

Pärnu vanalinnas toimus vaatemänguline moeetendus, kus kodumaist rõivamoodi näitasid modellide asemel särtsakad kohalikud naised (ja ka üks noormees), tõestades, et mood on igaühele, mitte ainult pikkadele ja peenikesteke naisterahvastele.

Kohaliku disainipoe Siluett Eesti moe pood moeetendusel “Mood kõnnib tänaval” näitasid Eesti disainerite loomingut nii lopsakad, lühikesed kui küpses eas kaunitarid, kes Pärnu Rüütli tänava särama lõid.

“Disaini ja kunsti juures ei saa unustada selle lõpptarbijat ning teinekord tulebki see inimesele niivõrd familiaarselt lähedale tuua,” räägib sündmuse üks korraldajatest Laura Kurs. “Moesündmuse kõige siiram soov on muuta kodumaine disain nähtavaks, kätte- ja arusaadavaks ning seda võimalikult paljudele inimestele, oled sa noor või vana, mees või naine, armastad punki või hoopis lillelist romantilisust,” tõdeb teine korraldaja Marion Leetmaa, et Eesti disainerite loomingu hulgast leiab  midagi igale maitsele.

Pärnu linnatänaval näidati moodi disainerbrändide Kriss Soonik, Kirill Safonov, Raili Nõlvak, Althea, Alexanderling, Piret Kuresaar, KÄT, Varrki, Marat, Mithio seast. Aksessuaaridega vürtsitasid moeetendust Miurio siidsallid, Tanel Veenre ehted, Kristi Liiva kõrvarõngad ning SU.VI päikeseprillid.

Vaata galeriist!

Sarnased artiklid