FOTOD: põnev ilutrend, mis vallutab glamuursete staaride südamed

FOTOD: põnev ilutrend, mis vallutab glamuursete staaride südamed

Kõrvarõngaste kandmine on saavutanud uue ja põneva taseme – kui varem oli moes riputada mõlemasse kõrva täpselt ühesugused kõrvarõngad, siis nüüd jäetakse üks kõrv vabaks ning teise riputatakse lausa mitu väikest ehet või hoopis efektne ear cuff! Tegu on trendiga, mis vallutas moelavad juba eelmisel aastal, ent nüüdseks on see jõudnud massidesse.

Kõrvarõngaste kandmine on saavutanud uue ja põneva taseme – kui varem oli moes riputada mõlemasse kõrva täpselt ühesugused kõrvarõngad, siis nüüd jäetakse üks kõrv vabaks ning teise riputatakse lausa mitu väikest ehet ehk siis teisisõnu ear cuff’i! Tegu on trendiga, mis vallutas moelavad juba eelmisel aastal, ent nüüdseks on see jõudnud massidesse.

Ear cuff’id võivad mõjuda väga glamuurselt ning naiselikult, kõik oleneb kandjast ja tema stiilist. Näiteks lapseootel Keira Knightley sobitas selle moodsa aksessuaari piduliku kleidiga:

Kanadast pärit 26aastane tippmodell Coco Rocha, kes on hetkel samuti lapseootel, armastab moega eksperimenteerida ning ear cuff‘id on tema suured lemmikud. 

Ja muidugi Paris Hilton – ka see staar on enda jaoks avastanud ear cuff’id!