FOTOD: uus ilutrend võtab karmima suuna!

5 kommentaari
FOTOD: uus ilutrend võtab karmima suuna!

Moenädalad maailma moepealinnades hakkavad selleks korraks läbi saama ning aeg on teha kokkuvõtteid sellest, mis meid sel sügistalvel ees ootab! Jah, praegu on alles märtsikuu ning isegi kevad pole veel ametlikult kohal, ent moemaailm elab juba 2015. aasta sügises. Eelmisel nädalal esitles Diori moemaja disainer Raf Simons Pariisi moenädala raames rõivakollektsiooni, mis mõjus kui värske tuulepuhanguna peale liivatormi. Julged lõiked, mustrid ning meik! Diori modellide silmameik oli erakordselt silmatorkav ning suure tõenäosusega sünnib siit ka uus trend ilumaailmas. 

Moenädalad maailma moepealinnades hakkavad selleks korraks läbi saama ning aeg on teha kokkuvõtteid sellest, mis meid sel sügistalvel ees ootab! Jah, praegu on alles märtsikuu ning isegi kevad pole veel ametlikult kohal, ent moemaailm elab juba 2015. aasta sügises.

Eelmisel nädalal esitles Diori moemaja disainer Raf Simons Pariisi moenädala raames rõivakollektsiooni, mis mõjus kui värske tuulepuhanguna pärast liivatormi. Julged lõiked, mustrid ning meik! Diori modellide silmameik oli erakordselt silmatorkav ning suure tõenäosusega sünnib siit ka uus trend ilumaailmas. 

Modellide meigi eest kandis hoolt tõeline professionaal Peter Philips – mees, kes varem töötas Chaneli moemajas. Peter tegi modellidele tagasihoidliku jumestuse ning tõmbas silmalaugudele julge pintslitõmbega tugevad randid. Sellise meigiga rahva sekka ehk minna ei julgeks, ent kui joont pisut tagasihoidlikumas toonis tõmmata, siis julgemad ehk isegi läheksid selle meigiga tänavale.

Moediktaatoritele Diori kollektsioon meeldis ning ka meik oli nende sõnul omal kohal. Kusjuures ka nooruke Eesti modell Alexandra Elizabeth Ljadov kõndis Diori laval! 

Seda, kas siit uus trend sünnib, näitab aeg.

Vaata pilte ja avalda arvamust – mida sina sellisest silmameigist arvad?

Allpool oleval fotol on Eesti modell Alexandra Elizabeth, kellele ennustatakse moemaailmas vähemalt sama kõrget lendu, nagu Karmen Pedarul!