FOTOD: Vaata, millega Lady Gaga punasel vaibal tähelepanu võitis!

FOTOD: Vaata, millega Lady Gaga punasel vaibal tähelepanu võitis!

Pühapäeval, 20. septembril jagati Hollywoodis glamuurseid Emmy auhindu, mida võib nimetada ka niiöelda televisiooni – Oscariteks. Punase vaiba üritusele kogunes staaride koorekiht ning imekaunite kleitide meri võttis lausa silme eest kirjuks. Sel korral oli üheks kõige pilkupüüdvamaks staariks Lady Gaga, kelle punase vaiba riietus oli pisut ootamatu.

Pühapäeval, 20. septembril jagati Hollywoodis glamuurseid Emmy auhindu, mida võib nimetada ka nii-öelda televisiooni-Oscariteks. Punase vaiba üritusele kogunes staaride koorekiht ning imekaunite kleitide meri võttis lausa silme eest kirjuks. Sel korral oli üheks kõige pilkupüüdvamaks staariks Lady Gaga, kelle punase vaiba riietus oli pisut ootamatu.

Pisut ootamatu just sel põhjusel, et tavaliselt valib Lady Gaga endale riietuse, mis mõjub šokeerivalt ja ebatavaliselt, kuid sel korral nägi ta välja nagu tõeline glamuuritar.

Ühte õlga paljastav must maani kleit pärineb moedisainer Brandon Maxwelli loomingust, mida ta esitles eelmisel nädalal New Yorgi moenädalal. Seega tegu on värske loominguga!

Sellegipoolest leidsid moekriitikud, et Lady Gaga kleit ei olnud just kõige parem valik, nimelt peeti seda liiga tavaliseks ja punasele vaibale ebasobivaks!