FOTOD! Vogue’i toimetaja Anna Dello Russo jalavarjud lausa karjuvad tähelepanu

Jah, tuleb tunnistada, et Eesti kliimas nende jalatsitega talvel küll toast välja astuda ei tasu, kuid kes soojale maale puhkama lähevad ning seda moodsalt teha soovivad, siis just gladiaatori stiilis sandaalid on selle sügistalve must have. Kindel võib olla ka selles, et 2014 kevad/suvi soosib sedasama trendi, seega miks mitte ühed vinged gladiaatori sandaalid juba täna endale soetada? 

 

Jah, tuleb tunnistada, et Eesti kliimas nende jalatsitega talvel küll toast välja astuda ei tasu, kuid kes soojale maale puhkama lähevad ning seda moodsalt teha soovivad, siis just gladiaatori stiilis sandaalid on selle sügistalve must have. Kindel võib olla ka selles, et 2014 kevad/suvi soosib sedasama trendi, seega miks mitte ühed vinged gladiaatori sandaalid juba täna endale soetada? 

Jaapani Vogue’i toimetaja Anna Dello Russo armus Tom Fordi gladiaatori sandaalidesse, mille hind muidugi just kõige rahakotisõbralikum pole. Kuid kindlasti tasub kingapoodides ringi vaadata ning seda just allahinnatud kauba osakondades, sest mis võiks olla veel parem, kui saada moodsad jalatsid poole hinnaga?

Vaata pilte allpool!