GA.MA ITALY PROFESSIONAL KAUBAMÄRK esmakordselt Buduaari turul

GA.MA ITALY PROFESSIONAL KAUBAMÄRK esmakordselt Buduaari turul

Buduaari turul avaneb võimalus soetada endale GA.MA italy Proffessionalsi kõrgekvaliteedilisi tooteid. Esmakordselt tutvustab Euronics oma uut kaubamärki, mille valikust leiate palju erinevaid juuksehooldustarvikuid.

Buduaari turul avaneb võimalus soetada endale GA.MA Italy Professional kõrgekvaliteetseid tooteid. Esmakordselt tutvustab Euronics oma uut kaubamärki, mille valikust leiate palju erinevaid juuksehooldustarvikuid.

GA.MA föönist, sirgendajast ja lokitangidest võivad saada sinu juuste parimad sõbrad, sest need tarvikud ei riku sinu juukseid, vaid hoolitsevad nende tervise ja loomuliku sära säilimise eest. GA.MA Italy Professional tooteid leiad kõikidest EURONICSI kauplustest üle Eesti.

Tooted on Buduaari turul müügil erakordsete hindadega – kuni 30% soodsamalt!

Boonuseks on see, et kõiki tooteid saab kohapeal katsetada ning lasta endale kaunis soeng luua. Kohal on profijuuksur Jane Ibrus, kes teeb sümboolse hinnaga kauneid soenguid kõikidele soovijatele. Jane on juuksur-jumestaja, kes omab 19aastast kogemust oma erialal ning lisaks ka 14aastast koolitajakogemust. Ta on osalenud mitmetel koolitustel-show‘del Eestis, Lätis, Leedus ja Taanis. Igapäevaselt töötab Jane oma salongis Beauty 4U Ilusalong.

Igale ostjale saab osaks armas ja praktiline kingitus GA.MA-lt!

GA.MA Italy Professional on maailmakuulus kaubamärk, mis juba 40 aastat tegeleb professionaalsete juuksuritarvikute tootmisega. Valikust leiab kvaliteetsed juuksesirgendajad, föönid ja juuksetangid. Kõik selle kaubamärgi tooted on vastavuses professionaalse taseme standarditega ning neid on väga lihtne kasutada. GA.MA suurim saavutus seisneb selles, et nad on leiutanud esimese maailmas professionaalseks kasutuseks mõeldud juuksesirgendaja.

Toodetega tutvu SIIN