Galerii! 4 nippi ja sinust saab sama kuum tšikk nagu modell Cara Delevingne

Igal generatsioonil on olnud oma it-girl ehk siis kuulus naine, kes on eriline, võrratu, stiilne, edukas - naine, keda peetakse täiuslikkuse kehastuseks, tal on ikooni staatus ja ta pole kellegagi võrreldav. Hollywood vajab teda, kõik vajavad teda! 90ndatel oli selleks naiseks Kate Moss, täna on selleks naiseks aga lummavalt kaunis ning omanäoline modell Cara Delevingne!

Igal generatsioonil on olnud oma it-girl ehk siis kuulus naine, kes on eriline, võrratu, stiilne, edukas – naine, keda peetakse täiuslikkuse kehastuseks, tal on ikooni staatus ja ta pole kellegagi võrreldav. Hollywood vajab teda, kõik vajavad teda! 90ndatel oli selleks naiseks Kate Moss, täna on selleks naiseks aga lummavalt kaunis ning omanäoline modell Cara Delevingne!

Tänapäeva it-girl Cara on naine, kes: armastab elu, sööb McDonaldsis, naudib punase vaiba üritusi, kuid eelistab pigem sõbrannadega pidutsemist, kannab mugavaid ketse ning slogan’iga särke, postitab endast pilte sotsiaalmeediasse iga viie minuti tagant, on kutsutud absoluutselt igale üritusele ning alles siis, kui tema kohale jõuab, läheb pidu korralikult käima. Ja otseloomulikult näeb ta igas olukorras lausa suurepärane välja. Kõik moeloojad ning muusikud jumaldavad teda ning moeajakirjad pühendavad tema kaunile näolapile kümneid lehekülgi.

Tänapäeva it-girl olla on palju lihtsam, kui see oli 90ndatel, sest nüüd tähendab see eelkõige loomulikkust ja oskust elu vabalt võtta! Ta ei ole see naine, kelle garderoobi me jumaldame, ta on sõbralik tšikk, kellega me tahaksime ise ka koos pidudel käia ja elu nautida. 

Allpool on välja toodud neli imelihtsat juhist, mille abil võib igast tüdrukust, ka sinust, saada tänapäeva it-girl! 

1. Tänapäeva it-girl teab ja tunneb kõiki sotsiaalmeedia võrgustikke läbi ja lõhki! Twitter, Instagram, Vine – tal on need kõik pidevalt kasutuses. Kus iganes ta parasjagu ka ei viibiks – ta näeb alati imeline välja ja ta pole kade pilte endast ja oma tegemistest ka maailmaga jagama – sotsiaalmeedia kaudu muidugi.

2. Stiililt on ta tomboy ehk siis tšikk, kes eelistab kontsadele ketse ja kleitidele vahvate slogan’itega särke ning tema garderoobist ei puudu ka terve rida erinevaid nahkjakke – üks vingem kui teine. 

3. Kas tal on oma boyfriend? Seda ei tea keegi ja kedagi ei huvita ka. Tänapäeva it-girl hängib väljas oma parimate sõbrannadega, nad käivad koos ka punase vaiba üritustel ning muidugi klubides tantsimas. Ka tema sõbrannad on moodsad ning loomulikult kaunid ja oskavad elu nautida. Selle asemel, et end koos sõbrannadega üles lüüa ja hirmkallisse restorani minna, läheb tema hoopis McDonaldsisse burgerit sööma. Kalli šampanja vastu pole neil ka muidugi midagi. 

4. Tal on teistsugune, võibolla isegi pisut poisilik hobi! Olgu selleks siis mägironimine, trummimäng või rulaga sõitmine – tema hobi on täpselt sama eriline nagu ta ise. 

Kas pole mitte lihtne olla tänapäeva it-girl?

Vaata allpool ka pilte Cara elust ja stiilist! 

Allikas: Instyle Magazine