Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII: Moebränd Brand NO.8 üllatab ebatavalise moeseeriaga

Brand NO.8 moeseeria
Brand NO.8 moeseeria — FOTO: Maksim Toome

Eesti moebränd Brand NO.8 esitleb uue hooaja eel oma tooteid, kasutades selleks viimasel ajal palju kõneainet tekitanud tehisintellekti.

Futurism andis inspiratsiooni mitte ainult uute rõivamudelite loomiseks, vaid ka värsketele fotosessioonidele. Disainer Svetlana Puzorjova lõi tehisintellekti abil uue universumi. Seeria sai alguse modellide filmimisest, seejärel sisestas disainer Jupiteri ja Saturni planeetidest inspiratsiooni saanud märksõnad ja oma ideed kirjeldavad juhised AI-le ning nii sai tehisintellekt luua moeseeria jaoks uue kosmose ja planeetide maastiku.

Kevad-suve hooaja kollektsioonis on kombineeritud teksakangas ja tviid. Värvidest domineerivad kollane ja must koos sillerdavate ja säravate kivikestega, luues harmoonilise ja atraktiivse koosluse. "See kollektsioon ühendab oskuslikult klassikalise elegantsi kaasaegsete trendidega, demonstreerides erakordset kvaliteeti ja pöörab tähelepanu detailidele," kirjeldab Puzorjova kollektsiooni.

Kollektsioon ei esinda mitte ainult stiili ja esteetikat, vaid ka revolutsiooni moeloome protsessis. "See on loodud selleks, et inspireerida ning tuua rõivaste kandja ellu ekstra enesekindlust, innustades moodi kasutama eneseväljenduse vahendina. Kollektsioon näitab, kuidas minna tavapärasest kaugemale ja avastada moes uusi võimalusi," sõnab Brand NO.8 looja.

Jumestus: Ave Rüütel

Modellid: Janeli Tüür ja Ingrid Margus (Icon Modeling Agency)