Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

GALERII: Silueti moevaatemäng pani Pärnu kesklinna tantsima

Buduaar

Laupäeval, 13. augustil üllatas Pärnu südames asuv Siluett Eesti moe pood Rüütli tänaval inimesi unikaalse moevaatemänguga, mis pani ka pealtvaatajatel jala tatsuma.

Pärnu vanalinna päevade raames tervitas Siluett kodumaise disaini huvilisi värske sügiseks ette valmistava loomingu, stilisti ja moetoimetaja Meisi Volti nõuannete, kihiseva mulli ning traditsiooniliselt publikut üllatava moevaatemänguga.

Külastajaid tervitas terve päeva vältel Pärnu naiste seas populaarseks kujunenud moedisainer Kirill Safonov, kellel oli kaasas suur valik rõivaid, millega varsti saabuvale sügisele enesekindlalt ja naiselikult vastu sammuda. Naiselike kleitide ja suviste pilgupüüdjate kõrval esitles Kirill silmapaistvaid mantleid, mis ei lase saabuval sügisel värvidemängu meeleolul sugugi vaibuda. Õnneks ei jää erksad toonid vaid suvel Eesti disaini armastajaid saatma, vaid trendituuled teavad sahistada, et ka sügisel tasub oma unikaalsust ja stiilitaju värvidega rõhutada.

Päeva nael oli aga Rüütli tänaval toimunud moevaatemäng Silueti vaateakendel, kui modellid poe akendel koha sisse võtsid ning seejärel tänavale patseerima asusid, seljas värskeim kodumaine looming Eesti disainerite varamust. Sadu pealtvaajataid Rüütli tänavale toonud show haaras publikut nii, et nad ka ise moevaatemängus tantsusammul kaasa lüüa said – puusi muusika rütmis nõksutades ning modelle palava aplausiga saates. 

Modellide seljas sai näha loomingut disaineritelt ja brändidelt Kirill Safonov, Piret Kuresaar, Raili Nõlvak, Eve Hanson, Diana Arno, Kriss Soonik, Hanna Korsar, Karl Korsar, NirgiWabrik, Ellen Richard, New Vintage by Kriss, Happy Bows, Lisa Kroeber, Marat, Tanel Veenre, BSURD, MiuRio, Waltinbags, TOKU, Tuulele, NRTN, Moonika Kase, MyaMoon ja SUVI Eyewear.

Traditsiooniliselt igal aastal toimuva moeetenduse keskmes olid Pärnu enda inimesed, naised meie keskelt, murdes arusaamu, et ilusad disainrõivad on vaid kiitsakate modellide pärusmaa.

Värvikat moemelu saatis Prike esindaja Triinu Kõiv, tervitades külastajaid külma ja kosutava roosa veini sarjaga Chateau Gassier.

Muusika eest hoolitsesid DJ Urmas Lass ja DJ Urmas Salmu, modellid sättisid kauniks meigikunstnik Lembe Lemmiksoo ja LaBelle ilusalong.

Fotode autor: Meisi Volt

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando