GIGI HADID RÄÄGIB OMA LOOMULIKU ilu tagamaadest

GIGI HADID RÄÄGIB OMA LOOMULIKU ilu tagamaadest

Supermodellide veetlev välimus, veatu figuur, terved juuksed ja särav nahk on alati kõneainet tekitanud. Kuidas õnnestub teatud naistel olla perfektne, kas tegu on üksnes heade geenidega, või peitub hoopis suurem saladus nende ilurutiinides ja toitumises? Gigi Hadid, viimase aja üks nõutumaid modelle toob päevavalgele oma ilurutiinid- ja saladused. 

Supermodellide veetlev välimus, veatu figuur, terved juuksed ja särav nahk on alati kõneainet tekitanud. Kuidas õnnestub teatud naistel olla üdini perfektne? Kas tegu on üksnes heade geenidega või peitub hoopis suurem saladus nende ilurutiinides ja toitumises? Gigi Hadid, viimase aja üks nõutumaid modelle, toob päevavalgele oma ilurutiinid ja -saladused. 

 

Ära pese oma juukseid iga päev. 

Gigi Hadidi on õnnistatud tõeliselt kaunite juustega ning tema enda sõnul on üheks tervete ja tugevate juuste saladuseks pesemisega mitteliialdamine.

Hambapastaga vistrikute vastu. 

„Teisemeeas õpetas mu ema mulle ühe tõhusa nipi: selleks et vistrikest vabaneda, tuleb ööseks väike kogus hambapastat neile peale jätta, see aitab neid kuivatada,“ jagab Hadid oma kummalise ilunipi tagamaid. 

Rohkelt meiki = rohkelt niisutust. 

„Mida rohkem end meikida, seda suuremat rõhku tuleb asetada ka oma näonaha niisutamisele, kuna meigieemaldaja imeb nahast kogu niiskuse,“ on Gigi veendunud. 

Reisile minnes haara kaasa näopuhastuslapid. 

„Kui ma viibin reisil, siis on minuga alati kaasas ka Maybelline’i näopuhastuslapid ning seda eeskätt põhjusel, et ma ei soovi lennujaamas viibides oma käsi tualettruumis pesta,“ avaldab modell oma arvamust. 

Huuled vajavad hoolitsust. 

Enne pildistamisi on Gigil rutiiniks oma huuli märja rätikuga hõõruda, kuna see toiming eemaldab surnud naharakud ning muudab huuled pehmeks ja lopsakamaks. Lisaks sellele on modellil kombeks oma huuli koorida ka suhkru ja kulmuaplikaatoriga. Kui alati ei ole kõiki vajalikke hooldusvahendeid ligidal, siis tuleb ju leida alternatiive. 

Hambahari viimistleb hobusesaba- ja krunnisoengu. 

Selleks, et väikesed juuksesalgud peadligi hoidval soengul välja ei hakkaks turritama, kasutab Gigi hambaharja. 

Toitu tervislikult. 

Gigi soovituseks igale naisele on toituda tervislikult ja hoida oma toidulaual palju värsket. Kui on aga soov burgeri järele haarata, siis mõistuse piires on kõik lubatud. 

Allikas: mtv.co.uk