Glamuurse staari 3 ilunippi: Scarlett Johansson

Glamuurse staari 3 ilunippi: Scarlett Johansson

Seksikas näitlejatar ja pisitütre ema Scarlett Johansson (30) näeb alati kaunis ja stiilne välja. Ta on üks väheseid uue põlvkonna kuulsusi, kes pole kunagi alkoholi või narkootikumidega kimpus olnud. Klaar jume, treenitud figuur, särav naeratus ning see miski, mis muudab Scarletti eriliseks ja omanäoliseks – tegu ei ole klassikalise iludusega. Siin on Scarletti 3 ilunippi:

Seksikas näitlejatar ja pisitütre ema Scarlett Johansson (30) näeb alati kaunis ja stiilne välja. Ta on üks väheseid uue põlvkonna kuulsusi, kes pole kunagi alkoholi või narkootikumidega kimpus olnud. Klaar jume, treenitud figuur, särav naeratus ning see miski, mis muudab Scarletti eriliseks ja omanäoliseks – tegu ei ole klassikalise iludusega.

Siin on Scarletti 3 ilunippi:

1. Musta värvi kitsalõikelised kõrge pihaga teksad, mis istuvad jalas perfektselt. 

Sellised püksid võiksid tõepoolest igal naisel garderoobis olemas olla! Kõige olulisem on leida lõige, mis sinu figuuriga ideaalselt sobib. Pole mingit mõtet osta endale kapitäis pükse, kui ükski neist sinu figuurile tegelikult head ei tee. 

2. Pikk ja lõõgastav vanniskäik.

Pole ime, et Scarletti nahk nii kaunis ja särav välja näeb. Vähemalt korra nädalas võiks endale lubada ühe lõõgastava vanniskäigu. Lisa vanni mõnusaid aroome ja vannipärleid, koori oma keha ja lihtsalt naudi seda aega, mis kuulub vaid sinule. Võib kindel olla, et pärast seda on sinu nahk palju rõõmsam ja jumekam. Kindlasti tuleks oma keha ja nägu pärast vanniskäiku korralikult kreemitada.

3. Korralik uni.

See pole enam ammu mingi saladus, et korralik uni on kõige olulisem. Seda nii välimust kui ka tervislikku seisundit silmas pidades. Kaheksa tundi ööpäevas on vajalik, et keha saaks välja puhata. Isegi kui sa praegu mõtled, et siin pole mingit vahet, kui palju sa öösel magada jõuad, siis kümne aasta pärast on esimesed tulemused näha ja aega tagasi pöörata ei saa. 

Allikas: marieclaire.com