Haiglane ilutrend: ilulõikus, mis peaks olema keelatud?!

Haiglane ilutrend: ilulõikus, mis peaks olema keelatud?!

Kui varasematel aastatel pöördusid naised ilukirurgi poole fotoga mõnest staarist ning soovisid endale staariga sarnast nina või põsesarnasid, siis nüüd on moes hoopis uus ilutrend. Naised tahavad näha välja täpselt samasugused nagu nad näevad välja iseendast photoshopitud fotodel! 

Kui varasematel aastatel pöördusid naised ilukirurgi poole fotoga mõnest staarist ning soovisid endale staariga sarnast nina või põsesarnasid, siis nüüd on moes hoopis uus ilutrend. Naised tahavad näha välja täpselt samasugused nagu nad näevad välja iseendast fotošopitud fotodel! 

New Yorgis resideeruv ilukirurg Dr. Elie Levine kommenteeris meediaväljaanele New York Daily News, et inimesed pöörduvad tema poole fotodega, kus nad on ilusamaks töödeldud. Paraku näevad naised nendel piltidel sageli välja ebanormaalsed, ent nad ise ei näe seda ning nõuavad, et ilukirurg muudaks nad oma fotošopitud pildiga sarnaseks. See trend sai alguse 2013. aastal ning on eriti populaarne naise seas, kes on nooremad kui 30 eluaastat.

Psühholoogide sõnul on selline ilutrend murettekitav, sest soov näha välja samasugune nagu sa oled töödeldud pildi peal, on ebaterve. Et tegu on tõusva trendiga, toob see endaga lähitulevikus ilmselt kaasa veel rea teisigi probleeme.

Allikas: stylecaster.com