Häirivad PILDID: vaata, kuidas kurvikaid naisi internetis petetakse

Häirivad PILDID: vaata, kuidas kurvikaid naisi internetis petetakse

Internetist riiete tellimine pole sugugi lihtne, sest risk petta saada on alati olemas. Kui pildil on ilusa lõikega kleit, mis istub modellil seljas justkui valatult, siis päriselus võib vaatepilt hoopis teine olla. Kõige suurem probleem on naistel, kes pole just modellimõõtu! Veebiportaali Buzzfeed toimetajad Sheridan Watson ja Kristin Chirico avastasid sellega seoses üllatava ja üsnagi häiriva tõe: modellid, kes pluss-suuruses riideid internetipoodides reklaamivad, polegi tegelikult pluss suuruses, vaid kasutavad padjakesi, et suured riided seljas parajaks vorpida!

Internetist riiete tellimine pole sugugi lihtne, sest risk petta saada on alati olemas. Kui pildil on ilusa lõikega kleit, mis istub modellil seljas justkui valatult, siis päriselus võib vaatepilt hoopis teine olla. Kõige suurem probleem on naistel, kes pole just modellimõõtu!

Veebiportaali Buzzfeed toimetajad Sheridan Watson ja Kristin Chirico avastasid sellega seoses üllatava ja üsnagi häiriva tõe: modellid, kes pluss-suuruses riideid internetipoodides reklaamivad, polegi tegelikult pluss suuruses, vaid kasutavad padjakesi, et suured riided seljas parajaks vorpida!

Tulemuseks on illusioon ja kahjuks tuleb ostjatel kaubas sageli pettuda, sest nemad kannavad päriselt ka pluss-suuruses riideid …

Kristin ja Sheridan kannavad mõlemad pluss-suuruses riideid ning nad tellisid erinevatest internetipoodidest endale riideid, mis pidid neile poe andmetel igati parajad olema. Reaalsus on aga hoopis teine ja sugugi mitte positiivne. 

Vaata pilte sellest, kuidas erinevad kleidid, pluusid ja muud riided neil päriselt seljas istuvad ja kuidas need riided modelli seljas välja näevad.

Pildid on siin