HELEN ADAMSON SININE SALONG SPAAST: ”Ma ei ole nii mõnusas salongis varem käinud”

HELEN ADAMSON SININE SALONG SPAAST: ”Ma ei ole nii mõnusas salongis varem käinud”

Tallinna südames asuv Sinine Salong on pakkunud klientidele kvaliteetseid iluteenuseid aastast 1998. Sinine Salong on olnud tegevjuhi Aili ilusa unistuse täitumine, mis on ajapikku arenenud tugevaks pereettevõtteks. Kuulates oma külastajate soove, avas 2013 aasta novembris uksed ka Sinine Salong SPA.

Tallinna südames asuv Sinine Salong on pakkunud klientidele kvaliteetseid iluteenuseid aastast 1998. Sinine Salong on olnud tegevjuht Aili ilusa unistuse täitumine, mis on ajapikku arenenud tugevaks pereettevõtteks. Kuulates oma külastajate soove, avas 2013. aasta novembris uksed ka Sinine Salong SPA.

Uus avar spaa asub Nordic Hotel Forumi kõrvalmajas, endises Postimajas. Spaa pakub oma klientidele seda, millest nad seni puudust tundsid – võimalust tulla lõõgastuma ka koos oma kaaslasega ning nautida duaalhooldusi. Õdusad duo-hooldustoad muudavad spaaskäigu soovi korral meeleolukaks ajaviiteks, kus sul on võimalik sõbrannaga vestelda, taustaks kõlamas loodushääled ning pokaalis kihisemas mahe vahuvein. Uue spaa teenuste valik suurenes märgatavalt põnevate ja efektiivsete hoolduste näol ning hubane relax lounge meelitab nii kliente hooldusjärgselt aega maha võtma ja lõõgastuma kui ka toredaid tüdrukuteõhtuid korraldama.

Sinise Salongi spaa lõõgastava maailma loomisel on suur osa Pille Lausmäe Sisearhitektuuri Bürool. Kogu atmosfäär on üles ehitatud sellele, et klient tunneks end koheselt oodatuna ning jätaks argipäeva seljataha. Hubane sisustus ja hurmavad aroomid viivad sind luksuslike ja õrnade iluhoolitsuste riiki, kus ajataju kaob ning energiavarud saavad laetud. Spaa võtmesõnadeks on isikupärased lahendused, meeldejäävad elamused unikaalsete hoolduste ja kvaliteetsete toodetega ning kogenud terapeudid. 

Heaolu ja efektiivsus käsikäes

Sinine Salong SPA hoolduste valik katab ära ka kõige nõudlikuma kliendi soovid, hõlmates nii heaoluhooldusi nautlejatele kui ka efektiivseid lahendusi neile, kes soovivad professionaalset abi konkreetsete nahaprobleemide puhul. Esteetilise ilu täiustamine ja erinevate korrektiividega tegelemine on valdkond, milles pidevalt teadmisjanuliselt arenetakse. Nõudlikum klient leiab valikust anti-aging hoolduste põhirelvad – nii mesoteraapia, microneedling’u, keemilise koorimise, mikrolihvimise, BDR masinhooldused kui ka LED-valgusteraapia. Iluhoolduste valikust leiab lisaks näo- ja kehahooldustele ning maniküürile-pediküürile ka juuksuriteenused. Mõnulejad saavad rõõmustada tõeliselt laia massaaži- ja kehahoolduste valiku üle – Hawaii lomilomi-massaaž ja ka imepärane reiki energiateraapia on kõigest mõned taevalikud turgutajad, mida spaamenüüst leida võib.

Sinine Salong SPA signatuurhooldused on aga RITUAL hooldused – konkreetse hoolduse asemel broneeri iseendale mõeldud aeg, mille käigus koostatakse just sinule sobiv individuaalne hoolduskava. 

Sajaprotsendiline lõõgastus

Täielikuks lõõgastusretkeks on spaa valikus päevaspaa paketid, kus on mõeldud eraldi nii naiste kui ka meeste vajadustele. Just viimane, mehed lõõgastumas spaamiljöös, on tõusujoones edenev trend ning Sinine Salong SPA kutsub meeleldi külla ka meesterahvaid, keda ootavad ees spetsiaalselt neile välja töötatud hooldused. Kõiki päevaspaa pakette on võimalik nautida ka spaa duaalhoolduste tubades koos kallima, sõbranna või lähedasega. Meeliülendavate hoolduste kombinatsiooni järgselt saab hommikumantlis mõnuledes kosutada end spaa lõõgastusruumis koos spaa tee ning tervislike suupistetega. Sinine Salong SPA järgib hoolikalt hea hinna ja kvaliteedi suhte põhimõtet ning soovib pakkuda oma püsiklientidele häid võimalusi argipäevast hubasesse spaasse pagemiseks. 

Püsikliendisüsteemiga on võimalik liituda peale esmakordset külaskäiku spaa administraatorite juures. Igakuiselt rõõmustab Sinine Spa&Salong oma püsikliente uudiskirjaga, kus esitletakse põnevaid uudiseid ilumaailmast ning vaid neile mõeldud eripakkumisi ja auhinnamänge.

Klientide seas koguvad üha enam populaarsust ka kinkekaardid, mis on saadaval nii säraval kullatud paberkandjal kui ka kibekiirelt elektrooniliselt, juhul kui kinginoosiga kiire on. Just lõõgastavast kvaliteetajast võib kujuneda sinu lähedase jaoks parim kingitus. 

Foto: Ardo Kaljuvee

Lauljanna Helen Adamson: “Ma ei ole nii mõnusas salongis varem käinud!”

Kuigi olen väga suur massaaži austaja ja nautinud seda ka maailma eri paikades, ei ole ma nii mõnusas salongis varem käinud, väga hubane ja vaikne. Salongi astudes langes stressitase hoobilt. Retseptsioonis võttis vastu naeratav naisterahvas, kes juhatas mind garderoobi. Armas oli ka see, et sain oma asjade tarbeks pisikese kapikese ning selga hommikumantli ja ei pidanud oma riideid toolile toetama. Väga mugav! Massaažituppa jõudes küsiti minult, et mida ma rituaalilt ootan (valisin Ritual massaažipaketi), missugust kehakoorimist soovin, millise lõhnaga kehaõli mulle meeldida võiks jne. See oli ääretult meeldiv ja minu jaoks uus kogemus, sest igal sammul hoolitseti mu eest.

Massaaž ise oli tõeliselt mõnus! Šokolaadiõli, mille valisin, lõhnas lihtsalt imeliselt, valitud muusika oli mõnusalt lõõgastav ning väga meeldis ka salongi hubane ja hämar valgus. Tegemist oli väga lõõgastava ja meeli vabastava kogemusega. Tore oli ka see, et iga pisidetaili peale oli mõeldud. Mina pidin lihtsalt leidma oma päevast kaks tundi ja sain kõik igapäevamured ning argimõtted välja lülitada. Kuna külastuse hommikul olin ma pahuras meeleolus, siis külastus läks igati asja ette, sest paari tunni pärast olid hea tuju ja enesetunne garanteeritud!